Wartość człowieka

Wartość człowieka

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Biegnij do celu! Perełka z aureolą 14
Biegnij do celu! Perełka z aureolą 14
Bł. Honorat Koźmiński
3.49
Odważyć się na lęk
Odważyć się na lęk
Marie-Dominique Molinie
25.00 24.99
Światło na każdy dzień
Światło na każdy dzień
Alessandro Pronzato
35.99
Święty od zaraz - dlaczego nie Ty i ja?
Święty od zaraz - dlaczego nie Ty i ja?
O. Leon Knabit OSB, Ewa Nocoń
17.99
Patrzeć na Chrystusa
Patrzeć na Chrystusa
Benedykt XVI
24.99
Aby poszerzyło się nasze serce. Medytacje w codzienności życia
 Pełny opis książki Wartość człowieka:

Kiedy świat mówi do nas, że „jesteśmy coś warci”, dotyka w nas jednej z najgłębszych potrzeb, ale kiedy stawia warunek „jeśli”, głęboko rani w nas tę potrzebę. Nieraz nie jesteśmy tego świadomi. Dlatego pozwalamy się ranić. Gonimy za tym, by świat nas dowartościował. Sądzimy, że musimy się rozprawić z mnóstwem podyktowanych nam „jeśli”: aby się liczyć, aby być cenionym, aby nie wypaść z gry.

Tak bardzo ulegamy mnożącym się „jeśli”, że przestajemy żyć własnym życiem. Żyjemy na życzenie innych, w „gorsecie” ludzkich oczekiwań. Zgadzamy się być „tablicą” do zapisywania oczekiwań pod naszym adresem czy opinii o nas.

I tak powoli ulegamy przekonaniu, że na wartość trzeba sobie zapracować, zasłużyć, a nawet ją kupić. Zapominamy o jednej z fundamentalnych i niezaprzeczalnych prawd o naszym życiu: że wartość po prostu się ma.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 168
Wydawnictwo: Salwator
Wydanie: Kraków 2012
ISBN: 978-83-7580-262-7Opinie naszych Klientów o książce Wartość człowieka:

5 gwiazdki Wartość człowieka
Anna
Rzadko, która książka tak bardzo zachwyca, a ta własnie jest taka. Wielokrotnie ja czytam i wracam do jej treści. Polecam wszystkim, którzy poszukują sensu i wartości w swoim życiu.


5 gwiazdki Rewelacja
Anna
Ucieszyło mnie najbardziej to, że opracowano wydanie książkowe. Znałam konferencje na płytach CD i uważam, że są bardzo istotne i niezbędne w rozwoju duchowym każdego.... Stąd zakupiłam wersję drukowaną, bo mogę teraz sięgać do wielu zaznaczonych w niej miejsc, by to co dla mnie istotne, nie zacierało się... lub nie dało się \"wywrócić\" przez marne kaznodziejstwo... Czekam na wersję książkową \"Uczuć niekochanych\"


5 gwiazdki Ocena współpracy
Maria Żłobińska
Dziękuję za szybką, miłą i fachową obsługę w zakupie książki Chetnie wystawię pozytywną opinię, gdyż jestem zadowolona. Pozdrawiam Klub Ksiązki Tolle.pl


5 gwiazdki Ciekawa ksiazka
Krzysztof
Bardzo wartosciowa ksiazka. Polecam autora czesto slucham jego rekolekcji. To ceniony rekolekcjonista i psycholog.


5 gwiazdki Książka, która zmienia życie...
Maja Popiela
Niewielka książka lecz pełna treści.. Mogę śmiało powiedzieć, że należy ona do jednej z książek, które zmieniają życie. Bardzo pomogła mi w trudnym dla mnie momencie życia, a teraz pomaga znajomemu. Dziękuję!


4 gwiazdki polecam
Kasia Szczepkowska
Wartościowa książka, pozwalająca lepiej zrozumieć na czym polega budowanie poczucia wartości :)


5 gwiazdki Warto przeczytać
Elżbieta R.
Książki księdza Grzywocza są bardzo wartościowe , dają nowe , zdrowe spojrzenie na nas samych i wszystko co nas otacza,dają nadzieję.Polecam też audiobooki.


5 gwiazdki Ocena
Malgorzata Bronowska
Mądra przeczytałam jednym tchem


5 gwiazdki Bardzo wartościowa
Beata
Tę pozycję powinien przeczytać każdy. Dotyczy w mniejszym lub większym stopniu każdego z nas, a szczególnie tych, którzy przeżywają jakiekolwiek rozterki duchowe z różnych powodów, którzy choć trochę czują się mniej wartościowi od innych, w jakiś sposób gorsi. Lecz również gorąco polecam tym, którzy może nie przeżywają trudności wewnętrznych, ale żyją w otoczeniu takich ludzi, aby lepiej mogli zrozumieć bliźniego i pomóc mu. Polecam też bardzo inne książki czy płyty DVD ks. Grzywocza. Wielka mądrość!


5 gwiazdki dobra książka
Basia
Naprawdę dobra książka, głęboka, o przemyślanej konstrukcji i tezach. Polecam tę jak i inne książki ks. Grzywocza!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Ks. Krzysztof Grzywocz:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Książki dotarły do mnie- bardzo dziękuję za szybkie przesyłanie :) Chciałam też wspomnieć, że cieszę się z małego upominku, bo to bardzo przydatna rzecz...:) Dziękuję także z list (zaskoczył mnie reczny podpis, nie z wydruku), który świadczy o poważnym i indywidualnym traktowaniu kazdego klienta. Teraz juz wiem, że warto zaufać tej internetowej księgarni i na pewno będę korzystać z Waszych usług w przyszłości....!

Pozdrawiam,
Anita Sparzyńska


Dziękuję ślicznie za książki. Dotarły już w czwartek. Wszystkie warte przeczytania i interesujące. Wielką przyjemność sprawił mi upominek podarowany przez państwa. Przepiękna książeczka. Jestem pod wrażeniem tak osobistego i życzliwego potraktowania mojego zamówienia:-). Dziękuję państwu za ciepłą, serdeczną i troskliwą obsługę klientów. Wasza księgarnia jest wzorem do naśladowania dla wszystkich, którzy pracują w sektorze usług i handlu. Jeszcze raz dziękuję, życzę wszystkiego dobrego zarówno w pracy jak i w życiu osobistym.

Pozdrawiam: Agnieszka Burzała (wdzięczna i zbudowana państwa postawą klientka),

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl