Skandal miłosierdzia

Skandal miłosierdzia
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 19.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Ecce Homo
Ecce Homo
Bp Grzegorz Ryś
17.99
Bogaci Jego ubóstwem
Bogaci Jego ubóstwem
Bp Grzegorz Ryś
9.99
Bóg. Życie i twórczość [miękka oprawa]
Oddać się miłosierdziu
Oddać się miłosierdziu
Marie-Dominique Molinie
10.39 9.99
Serce Ojca – najbezpieczniejsze miejsce na ziemi
Bezsilna wszechmoc Boga czyli o cierpieniu Boga
 Pełny opis książki Skandal miłosierdzia:

Miłosierdzie pozostaje wielką tajemnicą Boga i wielkim skandalem w oczach ludzi.

Zawiera w sobie to, z czym mamy największe trudności: współczucie, przebaczenie, nawrócenie. Nie stawia warunków, nie zna żadnych granic. Jest darmowe. Ale jednocześnie jest jak światło, które pada na nasze życie i sprawia, że dostrzegamy również to, co jest w nas ciemnością.

Dlatego bp Grzegorz Ryś głosi prawdziwy skandal miłosierdzia, który trzeba wykrzyczeć: “Nikt nie jest stracony!”.

Miłość Boga jest silniejsza niż ludzki grzech. Bo Bóg nie jest tym, który rozdaje cukierki grzecznym dzieciom, ale podnosi w górę tych, którzy dotknęli dna.

Jeśli chciałbyś poznać, czym jest Boże miłosierdzie i jak wielką rolę może odegrać teraz w Twoim życiu… Jeśli chcesz poczuć, jak Boże miłosierdzie dotyka i przemienia najważniejsze miejsca w Twoim życiu... koniecznie sięgnij po tę wyjątkową lekturę.

Miłość Boga wydobędzie Cię spod największego zła. Nie przeocz tego spotkania!

Nowe, poszerzone wydanie bestselleru bpa Grzegorza Rysia zawiera dodatek: bullę "Misericordiae Vultus" Ojca Świętego Franciszka o nadzwyczajnym jubileuszu miłosierdzia.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 208
Wydawnictwo: WAM
Wydanie: Kraków 2015
ISBN: 978-83-277-1072-7Opinie naszych Klientów o książce Skandal miłosierdzia:

5 gwiazdki pasjonujące
Maria Król
Odkąd przeczytałam, co chwilę cytuję różne fragmenty. Książka niezwykła. Zachęciła mnie do zamówienia innych publikacji bpa Grzegorza Rysia. Polecam


5 gwiazdki Miłosierdzie bez granic?
Daniel Kucner
Miłosierdzie Boże, czy można mu wytyczyć granice? Czy akt miłosierdzia wobec odrzuconych to już skandal? A co gdy Bóg nas posyła aby glosić Jego miłosierdzie naszym wrogom, aby ich ocalić jak Jonasz wobec Niniwy? Ten i wiele innych przykładów niesamowitego wręcz skandalicznego miłosierdzia naszego Ojca, nierzadko trudnego po ludzku do przyjęcia, to tematy tej wspaniałej książki - poruszone aby poruszyć nasze serca. Szczęśliwi miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią. Serdecznie polecam.


5 gwiazdki 5 - bardzo dobra
Marek Kuczyński
5 - bardzo dobra


5 gwiazdki Miłosierdzie
Krystian Kąkol
To wspaniała książka poruszająca temat ogromu i tajemnicy Bożego Miłosierdzia, które uczy nas widzieć Boga odkrywajacego siebie w ten sposób. Ukazuje również, że w każdej sytuacji wobec każdego człowieka, Bóg zawsze jest najpierw Miłosierny. Miłosierdzie Jego wyprzedza wszystko. W trudnym okresie życia była mi balsamem. Szczerze polecam !


5 gwiazdki
Renata
Polecam. Bardzo dobrze się czyta. Wiele tłumaczy i zachęca do przemyśleń.


5 gwiazdki Miłosierdzie
Elżbieta Nowicka
\"Skandal miłosiedzia\", to lektura obowiązkowa, dla wszystkich małych i dużych. Książka bp Grzegorza Rysia, to skandal miłosierdzia jako nauczanie, które trzeba wykrzyczeć, zawiera to, z czym mamy największe trudności: współczucie, przebaczenie, nawrócenie.


4 gwiazdki jak bardzo Bó nas kocha !
Aleksandra Pietrzyk
bardzo dobra ksiązka, nastraja bardzo optymistycznie do zycia, człowiek sam zaczyna zauwazac co Bóg robi dla niego, jak bardzo go kocha.


5 gwiazdki prywatna
Barbara Kowol
Książka świetna.


5 gwiazdki Niezbędna
Jadwiga Stysiał
Książka Skandal Miłosierdzia jest dla mnie bardzo ważna. Można ją czytać wciąż na nowo i odkrywać coś nowego. Myślę, że powinna się znależć w każdym domu :) To było moje jej drugie zamówienie, bo pierwsza po pożyczeniu nie wróciła do mnie :) W ogóle polecam wszystkie pozycje bp Rysia :) Pozdrawiam!


4 gwiazdki Skandal miłosierdzia
Małgorzata
Książka prowadzi do przemyśleń, zastanowienia się, zmusza do pracy nad sobą. Lubię takie pozycje, może język trochę trudny ale można zawsze wrócić, jeszcze raz przeczytać akapit- zastanowić się. Miłość to wielka siła, miłosierdzia chcielibyśmy doświadczać i trzeba go dawać innym, a wtedy życie nabiera sensu i jaśniejszych barw. Polecam osobom, które szukają lektury motywującej do lepszego działania, uświadomienia wielkości tajemnic STWÓRCY.


5 gwiazdki Zbliżająca do Boga
Marta
Książka jest rewelacyjna. Polecam ją bardzo. Otwiera oczy na inne oblicze Boga. Otwiera serca na Jego przeogromną miłość i ocean Miłosierdzia! Dziękuję. Chwała Panu!


5 gwiazdki \"Skandal miłosierdzia\"
Beata Soczewka
Książka jest przepiękna. Biskup Ryś we wspaniały sposób opowiada o Bożym Miłosierdziu. Język, którego używa jest zwyczajny, prosty, zrozumiały dla każdego. Przeżycia bohaterów przedstawia w taki sposób, że łatwiej jest takiemu zwyczajnemu człowiekowi jak ja poczuć Boże Miłosierdzie. Czytając tę książkę czułam w moim sercu Bożą miłość i ogromną radość, która zalewała całą mnie. Za jakiś czas przeczytam ją ponownie. Szczerze wszystkim polecam:) Polecam również tę księgarnię. Książka doszła bardzo szybko, dobrze zabezpieczona i opakowana. Pozdrawiam ciepło:)


5 gwiazdki Piękna :)
K.S.
Piękna :) Bp Ryś pisze z miłością, to się czuje :) Dodaje otuchy i odkrywa zupełnie na nowo (a czasami wywraca do góry nogami) tak dobrze znaną opowieść o synu marnotrawnym.


5 gwiazdki To pełne prostoty słowa
Anna Sulczewska
Książkę dosłownie można pochłonąć w jeden wieczór. Ogromnie cenne słowa. pełne prostoty i lekkości w odbiorze. Nade wszystko słowa biskupa Rysia dotykają serca i zatrzymują, by spojrzeć w głąb swojego serca. Aby kochać i nieść miłość miłosierną, potrzeba dostrzec, że najpierw ja sam potrzebuję miłosierdzia Pana. Niezwykle cenna lektura.


5 gwiazdki Skandal miłosierdzia
Skandal miłosierdzia ‘Główne prawo, jakie rządzi relacją Boga z człowiekiem nie jest prawem, ale miłością radykalną, dogłębna pierwotna zakorzeniona, miłosierdziem.’- pisze autor. ‘Miłosierdzie jest miłością bez wzajemności, nie stawia warunków, zawsze jednak woła do człowieka o przyjęcie i odpowiedź. Ale dlaczego Bóg jest miłosierny wobec kogoś, kto sobie na to nie zasłużył? Sprawiedliwi cierpią, a grzesznikom się powodzi. My jednak wciąż wybieramy sprawiedliwość, a sprawiedliwość człowieka nie zmienia, bo jest dla satysfakcji. Kościół jest dla grzeszników.’


5 gwiazdki Bardzo dobra.
Wioletta Jadczak
Kompleksowe omówienie znanych nam przypowieści w kontekście niezmierzonego Milosierdzia Bożego - w znacznie szerszym, a czasem i odmiennym ujęciu, niż na ogół słyszymy.


5 gwiazdki Nowe spojrzenie
ks. Robert D
Bardzo ciekawe i nowatorskie spojrzenie na życie i miłosierdzie. Dotyka głębi duszy człowieka i nie da się przejść obojętnie obok tej lektury.


5 gwiazdki świetna książka !
Krystyna Walewska-Tomaszkiewicz
\"Skandal miłosierdzia \" to książka dla każdego kto chce myśleć i przemyśleć wiele spraw swojego życia. Książka - jak wszystko co pisze ks. biskup Grzegorz Ryś jest napisana prostym , ludzkim językiem -dla wszystkich ludzi i dla każdego oddzielnie. Jestem wdzięczna swojemu Proboszczowi , że powiedział mi o ks. Rysiu a Panu Bogu ,że mamy t.aaaaaaa..kiego BISKUPA !!!

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Bp Grzegorz Ryś:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Dzień dobry! Książka dotarła Jestem bardzo zadowolona z jakośći zrealizowania przez Państwa przesyłki, a dokładniej z tego, że na książkę nie czekałam długo (!) i ważne było również to, że Państwo wysłali informację zwrotną, a ja mogłam w każdej chwili zobaczyć na jakim etapie jest realizowane zamówienie. Jedank, nie ukrywając, największą przyjemność sprawili mi Państwo zakładką magnetyczną, za którą serdecznie dziękuję

pozdrawiam,
Monika Dutczak


Szczęść Boże bardzo dziękuję !!! Już na drugi dzięń otrzymałem książkę i zakładkę Wszystko sprawnie i pięknie elegancko.....pomysł księgarni Rewelacja ( popieram całym sercem i życzę wytrwania ) Będę ją polecał innym !!!

Życzę błogosławieństwa Bożego,
ks. Tadeusz Kanthak

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl