Pokochać siebie

Pokochać siebie
Zajrzyj do książki
Cena rynkowa:7.14 zł
Nasza cena: 7.99 zł

Czas wysyłki
Dostępna od ręki. Wysyłamy w ciągu 24h

Uwaga! Tylko 1 egzemplarz w magazynie - zamów teraz!

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Integracja emocjonalna. Jak uwierzyć, że jesteś kochany i potrafisz kochać
Być asertywnym
Być asertywnym
Michele Giannantonio
19.99
Poczucie własnej wartości
Poczucie własnej wartości
Sharon Wegscheider-Cruse
29.99
Dlaczego boję się kochać?
Dlaczego boję się kochać?
John Powell
19.99
Bóg wie, że wyglądu się nie wybiera
Samotność chciana i niechciana
Samotność chciana i niechciana
Anna Matusiak (oprac.)
20.89 19.99
 Pełny opis książki Pokochać siebie:

Jak często zapominasz o sobie? Ile razy zajmowałeś się innymi i odkładałeś swoje sprawy na dalszy plan? Zastanawiasz się, jak kochać bezinteresownie, ale nie wiesz jak to zrobić?

Dzięki książce Waltera Trobischa dowiesz się, jak pokochać siebie. Nauczysz się akceptować siebie i realizować swoje pasje. Dowiesz się, jak przezwyciężać lęki i słabości. Umocnisz samego siebie, podniesiesz swoje poczucie wartości i przeciwstawisz się depresji.

Lektura tej książki nauczy Cię bezinteresownej miłości do drugiej osoby i akceptacji otaczającego Cię świata.

Sięgnij po tę książkę, naucz się kochać siebie i pokochaj innych!


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 69
Wydawnictwo: POMOC - Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Wydanie: Częstochowa 2011
ISBN: 83-7256-862-6Opinie naszych Klientów o książce Pokochać siebie:

2 gwiazdki
szczerze sie rozczarowalam.myslalam,ze to bedzie ksiazka ,ktora chce sie czytac jednym ciagiem...do mnie nie trafila totalnie.poza tym to bardzo mala


5 gwiazdki Rewelacja
Kamil J
Książka pokazuje w bardzo prosty sposób na czym polega miłość do siebie samego, jak ją rozróżnić od egoizmu oraz różnych jego form np. narcyzmu.


5 gwiazdki Mega
ks. Mariusz
Dałem tę książkę kilku osobom. Powiedziały mi później, że trafiłem w punkt. Jest to dla nich niesamowicie pożyteczna lektura. Dla mnie też :)


5 gwiazdki Bardzo dobra
Anna
Brak radości ciągły smutek. depresja, to brak miłości samego siebie .Środki do przezwyciężania depresji.. oraz jak pozbyć się lęku w nas i wokół nas na te zagadnienia znajdzie każdy odpowiedz, wierzący. wątpiący i niewierzący. Polecam...


5 gwiazdki Cudowna!
Ola! :)
Zachęcam wszystkich do przeczytania tej lektury. Jest świetnie napisana, pozdrawiam,


4 gwiazdki pokochać siebie
Barbara Walczak
Zakupiłam książkę w prezencie.Osoba obdarowana ,skomentowała,że ,,fajna,,


4 gwiazdki Warto
Karol Dolibóg
Konkretnie i logicznie wyłożone znaczenie Przykazania Miłości siebie


5 gwiazdki Opinia książki: \"Pokochać siebie\"
Zofia Piątek
Polecam tą książkę. w dość prosty sposób jest w niej wyjaśnione w jaki sposób kochać siebie, a po jej przeczytaniu wiem, że jest to ważne, poza tym wyjaśnione jest w jaki sposób rozumieć jakże istotne słowa Pana Boga: \"KOCHAJ BLIŹNIEGO SWEGO JAK SIEBIE SAMEGO\"


4 gwiazdki
Łukasz Radzikowski
Dobra książka, na jeden lub dwa wieczory. Przystępnie opowiedziane podstawy na temat poczucia własnej wartości. Oczywiście sama książka niczego nie zmieni, ale z pewnością może pomóc w pracy nad sobą. Polecam :)


5 gwiazdki Rewelacyjna książka
Olga Celińska
Jezus podsunął mi tę książkę w momencie, kiedy najbardziej jej potrzebowałam. Polecam każdemu, kto przechodzi właśnie trudniejszy okres w swoim życiu lub zadaje sobie pytanie \"czemu to wszystko akurat mnie spotyka?\". Jeśli chodzi o transakcję, to wszystko przebiegło bardzo sprawnie, na bieżąco byłam informowana o etapach transakcji. Pozdrawiam serdecznie i gorąco polecam :)


5 gwiazdki \"POKOCHAĆ SIEBIE\'
Tadeusz Kardasz
Wydanie broszurowe...ale zwartość pierwsza klasa.To lektura,która tak naprawdę tłumaczy tą zależność,pomiędzy akceptacją siebie,a innymi ludżmi.Kolejna książka o życiu...pomocna w procesie wychodzenia z mojego uzależnienia....Bardzo polecam.


5 gwiazdki
Tadeusz
Kolejna świetna publikacja.Wstęp do pracy i rozwoju osobistego.Tłumaczy i pięknie opisuje powstanie MIŁOŚCI jako wstępu do samoakceptacji.Nic tylko czytać.


5 gwiazdki WATRO
Joanna Czarnecka
Wydanie niemal broszurowe, ale wszystko napisane w bardzo jasny, przystępny sposób, który pozwala spojrzeć na miłość do samego siebie z zupełnie innej, nieegoistycznej perspektywy. Bardzo miłym, jednocześnie nie generującym dodatkowych kosztów, była naklejona przez Sprzedającego mała, żółta karteczka na okładce książki z napisem: \"Miłej lektury\". Aż mnie to wzruszyło. Bardzo serdecznie dziękuję :)))


5 gwiazdki Gorąco polecam!
Honorata
Książeczka treściwa,interesująca.Ujmuje w sobie wiele mądrych zagadnień dotyczących samego siebie, a przede wszystkim akceptacji i miłości do siebie samego.Wiele cennych wskazówek i rad autora.


5 gwiazdki Ważna pozycja
Paweł
Książka wiele rzeczy rozjaśnia i pomaga zrozumieć. Miłość własna jest najważniejszą miłością w naszym życiu, ponieważ bez miłowania siebie nie możemy miłować drugiego człowieka, a nawet Boga!


5 gwiazdki
Agata
Bardzo dobra ksiazka.


3 gwiazdki
Joanna
Po przeczytaniu tej książki nie wiem co napisać bo właściwie nic z niej na dłużej nie zatrzymałam.......ale może do serc innych trafi celniej.....trzeba przeczytać aby sprawdzić :)


5 gwiazdki Super
REWELACJA!!!


5 gwiazdki ksiązka-Pokochać siebie
Ela
Książka ta fantastycznie opisuje w jaki sposób zaakceptować samego siebie, a wtedy bezinteresownie będziemy kochać drugą osobę. Myślę,że jeśli \"ktoś\" nie potrafi kochać i okazywać dobrych emocji drugiemu człowiekowi to znak ,że nie kocha siebie i nie będzie zdolny dać czegoś dobrego w zamian. Będzie od tej drugiej osoby oczekiwał a nawet rządał takich rzeczy które nie będą możliwe do zrealizowania. Uważam ,że taki \"ktoś\" to osoba która jest przepełniona pychą, nastawiona do życia żeby tylko brać , a nic w zamian od siebie dawać, nie mówiąc o bezinteresowności. Każdy człowiek oczekuje komplementów, absolutnie nie lubi jak ktoś zarzuca jemu,że ma jakieś wady,ułomności, wtedy wzmaga się złość. \"Pokochać siebie to pozwolić się pochwalić lub powiedzieć miłe słowo tej drugiej osobie ,a nie ciągle negować\".


4 gwiazdki książka, która pomaga
Lucyna Kowalewska
Książeczka, która może pomóc zrozumieć siebie i zaakceptować takim, jakim się jest, jakim Bóg stworzył. Dawno napisana ale aktualna.


5 gwiazdki Ciekawa i zrozumiała
Karolina
Książka napisana zrozumiałym językiem. Po jej przeczytaniu przychodzi na myśl wiele refleksji dotyczących naszego życia. Pomaga zrozumieć siebie.


4 gwiazdki Dobra.
Maria Szklarzewska
Tę książeczkę kupiłam z myślą o moim synu ,który ma tak małe poczucie swojej wartości,ale gdy najpierw przeczytałam ją sama to stwierdziłam, że mnie też była potrzebna w uświadomienie mi mojej wartości.Polecam,myślę że ta książka otworzy nam oczy na samego siebie.


5 gwiazdki polecam
Natalia
Książka bardzo wartościowa, krótka ale treściwa.


5 gwiazdki Dość ciekawa
Miśla
Książka (książeczka) dość ciekawa.....trzeba tylko przeczytać w pełnym skupieniu, przeanalizować pewne kwestie i odmienić swoje życie na lepsze :) Powodzenia :))))))) p.s. dziękuję wydawnictwu na zwykłą karteczkę z napisem \"Milej lektury\". Zamawiałam w wielu sklepach ale takiej niespodzianki nie miałam nigdzie :) Od razu pojawił się usmiech od ucha do ucha :)))))))


3 gwiazdki Protestanckie spojrzenie na depresję
EP
Książeczka raczej powierzchownie podchodzi do tematu. Sporo w niej odniesień do borykającego się z depresją Marcina Lutra, a także jego ogólnikowe wskazówki, jak sobie z nią radzić.


5 gwiazdki :)
Małgorzata W.
Nie wierzyłam w to, że ta książka odmieni moje spojrzenie na samą siebie. A jednak. Po przeczytaniu tej pozycji zaczęłam na siebie patrzeć w sposób bardziej pozytywny, zaakceptowałam siebie taką jaką jestem. Już teraz umiem w lusterku spojrzeć na siebie przyjaźnie i usmiechnac się do siebie. Polecam z całego serca.


5 gwiazdki Krótka, treściwa i B> WARTOŚCIOWA!!!
Magda
jednym słowem dla każdego godne polecenia


5 gwiazdki
Patrycja z-b
ksiązka godna polecenia dla tych, którzy rozpoczynają swoją drogę ku świadomemu byciu, ale równiez i dla tych którzy pragna \"powtórki\" lub usystematyzowania wiedzy o sobie. polecam!


5 gwiazdki :)
Ola J
Interesuj ące przemyślenia autora


5 gwiazdki Odpowiedzi na wiele pytań.
Barbara Pałka
Ta niewielka książeczka podnosi na duchu, wspiera, daje jasne wskazówki jak ulepszyć swoje życie, uczynić je bardziej wartościowym i jak sobie pomóc.


3 gwiazdki Niezupełnie to....
Kornelia Kaziur
Książka bardzo ogólna. Dobra na początek pracy nad sobą.


4 gwiazdki Pokochać siebie
Magdalena Łotocka
Pokochać siebie - jak to łatwo powiedzieć ale jak to zrobić. Książka daje wskazówki do pracy nad samym sobą. Warto przeczytać i przemyśleć.


3 gwiazdki niestety
Sonia B.
Muszę przyznać ,że rozczarowałam się tą książką.Dalej nie wiem ,jak pokochać siebie? Co konkretnie zrobić.?Książka nie daje odpowiedzi na to pytanie :(


5 gwiazdki polecam !
Monika Janicka
swietna ksiazka ,polecam goraco !


3 gwiazdki
Małgorzata Rybska
średnio mnie zainteresowała


5 gwiazdki cudna...
Natalia Kwiatkowska
To bardzo wciągająca pozycja książkowa. niezmiernie mi się podobała. Przeczytałam ją jednym tchem. Cudowna książka!


4 gwiazdki
Marta Saniewska
Zwraca uwagę na to, że nie da się kochać bliźniego, bez miłości siebie - dobrze, że o tym przypomina. Jest ciekawa i dobrze się czyta.


5 gwiazdki bardzo dobre
k
Polecam tą krótką, ale pelną treści i prawdy ksiażkę. Autor świetnie ujmuje ponadczasowe kwestie.


5 gwiazdki Polecam!!!
Emilia
\"Pokochać siebie\" -pozycja dla każdego, kto odczuwa smutek, przygnębienie, jest w depresji... książka pozwala lepiej zrozumieć siebie i przyczyny ponurych nastrojów, a także podaje przykłady w oparciu o Pismo Święte, jak radzić sobie w trudnych chwilach, kochać i akceptować siebie. polecam!!!


5 gwiazdki Pokochac siebie
Konrad
Książka interesujaca.przeczytam napewno kilka razy :)pozdrawiam


4 gwiazdki Dość fajna
Bartek Ż
Dość fajna jak dla mnie na początek pracy z samoakceptacją oraz poczuciem własnej wartości, wprowadza w podstawowe zagadnienia i może służyć jako dobry początek pracy nad sobą ;)


5 gwiazdki lekka lektura a ważna treść
Karolina
Bardzo pomocna lektura, która w prosty sposób przypomina nam o ważnej wartości akceptacji samego siebie. Gorąco polecam.


5 gwiazdki Pokochać siebie
Artur
Książkę kupiłem w prezencie. Jest to super prezent dla kogoś bliskiego i nie tylko. Polecam go wszystkim.


4 gwiazdki Polecam
Michał Z.
To broszurka jest mała objętościowo, ale zawiera spory ładunek przemyśleń na temat samoakceptacji i niskiej samooceny, ale również depresji i problemów emocjonalnych.


4 gwiazdki ciekawa
Sonia Labryga
książka pomocna dla osób borykających się z poczuciem niskiej wartości, brakiem akceptacji, poranionych emocjonalnie. Proponuje ciekawe spojrzenie na własną historie życia. Dobra do indywidualnej refleksji oraz pomocna w pracy z innymi.


5 gwiazdki Znakomita
Agata Bystrzanowska
Książeczka ta dała mi odczuć że każdy jest po coś i nie ważne jaki ma się status. czy po jakiej się jest szkole każdy ma swój celi swoje talenty i nie musi być taki jak inni chcą aby był ,po przeczytaniu tej książki nauczyłam się być sobą i żyć po swojemu czerpać z życia to co ono nam daje i już się nie martwić opinia innych..


4 gwiazdki Zaakceptuj siebie
Łukasz Jędrak
Przydatna pozycja, dla każdego, kto pragnie zaakceptować siebie i pokonać poczucie niższej wartości.


5 gwiazdki świetna!
prosto, zwięźle, dobitnie. świetna


5 gwiazdki moje książki
Ilona Kowalczyk
Witam serdecznie ,rzeczywiście miesiąc temu zakupiłam ww pozycję.Jak na razie brakuje mi czasu by się zabrać do czytania gdyż przygotowuję się do ważnego dla mnie egzaminu.Ale chcę zapewnić że wszystkie dotychczas zakupione i przeczytane pozycje spełjniają moje oczekiwania.Cieszę się że istnieje taka księgarnia w której mam możliwość zakupić książki zgodne z moim światem wartości,które sa odpowiedzią na wiele moich wątpliwości,które mnie w jakiś sposóbrelaksują,Pozdrawiam Ilona


4 gwiazdki
Basia Kruszyk
Książkę polecam,zwłaszcza dla osób które miały trudne dzieciństwo. Bardzo mądra,wspierająca nasze wnętrze.Zostawia w duszy miły ślad,również to,że Pan Bóg naprawdę nas kocha bezgraniczną miłością.


5 gwiazdki
Jolanta Lipińska
Książka, którą trzeba mieć.


5 gwiazdki
Adrianna
Książka bardzo mi się podobała.Podaje cenne wskazówki na to jak pokochać zarówno dobre i te według nas złe strony.


4 gwiazdki Duży pozytyw
Karla
Kupując książkę nie wiedziałam czego się spodziewać, jednakże jej opis i tytuł bardzo przypadły mi do gustu. Wewnątrz, zagłębiając się w treść odkrywałam coraz to głebszą tajemnicę miłości do samego siebie. Książeczka, mimo,iż cienka-nad czym ubolewałam, pokazała mi nowe perspektywy i pomogła spojrzeć na siebie łagodniej. Bardzo podoba mi się to,że pod koniec zostały wyciągnięte konkretne i praktyczne wnioski, które bardzo przydały mi się w pokochaniu siebie. Bardzo się cieszę,że zdecydowałam się na zakup książki i polecam ją innym!:)


5 gwiazdki
KAsia
Polecam dla osób w depresji, przygnębionych i smutnych. Nowe spojrzenie na \" depresje\" jako \" odwagi\" i jako część planu Bożego daje nadzieję na życie wieczne, o ile .........(dowiecie się z lektury).


4 gwiazdki
Jak dla mnie - dobra. Przedstawia niektóre cechy bycia chrześcijaninem-człowiekiem w innym świetle, w świetle zdrowego rozsądku.


4 gwiazdki
Justyna Kaciuba
Bardzo fajna ,polecam


4 gwiazdki książeczka na początek
Maja Kokoszka
Prosto, bez owijania w bawełne napisana książeczka. Jest świetnym wstępem do pracy nad sobą. Pomaga zdiagnozować osobisty problem i podpowiada, gdzie poszukać pomocy.


5 gwiazdki Ciekawa książeczka :-)
Monika Malinowska
Uważam, że dzięki lekturze książki \"Pokochać siebie\" można w pełni uświadomić sobie jak ważne jest to, żeby kochać siebie. Nigdy bym nie przypuszczała, że tyle zła, które się dzieje w życiu człowieka może wynikać właśnie z niekochania siebie samego. Choć książka jest krótka to porusza ważne tematy życia człowieka i daje do myślenia. Polecam


5 gwiazdki Esencja Miłości siebie.
Emil Sasinowski
Jest to znakomita książka, która pokazuje fundament miłości, od którego wszystko zależy. Warto ją przeczytać kilka razy, by móc do niej nawiązywać w konkretnych sytuacjach z życia codziennego. Gorąco polecam!


2 gwiazdki
JD
Cóż... To miał być prezent. Po przeczytaniu tej broszurki, musiałem pomyśleć o innym prezencie. Książeczka wydaje się zbiorowiskiem sprzecznych \"złotych myśli\". Pisana chyba na kolanie, ukończona chyba pięć godzin przed oddaniem do druku. Rozdział o depresji to już - wg mnie - kompletne nieporozumienie. Depresja to poważna choroba. Autor chyba o tym nie wie. Być może depresją nazywa coś, co z depresją ma niewiele wspólnego. Wiadomo, modne słowo - książka się sprzeda - chyba taka była idea Trobischa. Szkoda, że autor nie napomknął nawet o tym, że poza jego \"cudownymi radami\" jest też psychiatria. Broszurka na pewno nie warta takiej ceny. Nie polecam osobom \"niekochającym siebie\".


5 gwiazdki Warto
Bożenka
Najtrudniej kochać siebie, bo niewielu rodziców potrafi mądrze w nas tę miłość obudzić. Bywają i tacy, którzy uczą, że Ty sam jesteś nieważny. To dla nich masz żyć, pracować, spełniać ich potrzeby. Kiedy tak się stanie, wtedy potrzeba wielu, wielu lat, by odkryć, że kochanie siebie pozwala pełniej kochać innych. Dlatego polecam tę książeczkę wszystkim, którym, jak mi zostało wpojone dbanie o innych z pominięciem samego siebie.


5 gwiazdki Polecam
A.T.
gorąco polecam, wszystkim którzy chcą mieć odwagę \"żyć z ciężkim sercem\"


4 gwiazdki pokochaj siebie
GD
ta książka to dobry, pierwszy , krok do akceptacji samego siebie


5 gwiazdki
Agnieszka Gąsiorowska
Bardzo cenię Trobischów za to, że ich książki dają cenną wiedzę w pigułce, czyli w niedużym formacie. Dzięki temu nie mam problemów z tym, żeby przeczytać do końca oraz w dowolnym momencie wrócić do książki i znaleźć potrzebny fragment. Dzięki tej książce w końcu sobie uświadomiłam, gdzie leży żródło moich problemów oraz że do tej pory walczyłam z objawami choroby zamiast z jej przyczyną.


5 gwiazdki Wspaniała książka
Agnieszka Kuźniarska
Książka wiele wniosła dobrego w moje życie- zmieniła je na lepsze :) Polecam wszystkim ją przeczytać.


5 gwiazdki Kochać siebie to kochać innych
Teresa Ciepielowska
Treść zwięzła, podana w sposób prosty i łatwy do zaakceptowania. Dobrze się czyta, wciąga i daje możliwość przemyśleń osobistych. Podoba mi sie otwartość autora poparta konkretnymi fragmentami z Pisma świętego i znanych autorów książek.Tematyka wydawałoby się banalna ale jakże istotna dla naszego życia i naszych relacji z innymi oraz z Panem Bogiem . Polecam!


5 gwiazdki Pomocna
Mna
Książeczka interesująca i pełna pozytywnych rad.


4 gwiazdki Krótkie uśwaidomienie
Konrad
Krótka książka pozwalająca utwierdzić się w tym jacy jesteśmy i móc to zaakceptować. Polecam


5 gwiazdki Pomocna lektura
Dominik Światowy
Prawdopodobnie najlepsza książka, jakie można w życiu przeczytać! Dlaczego? Po pierwsze krótka. Po drugie - bardzo treściwa i konkretna. Niesamowicie pomocna w radzeniu sobie w problemach osobistych, które dotykają wielu osób. Poleciłem i pożyczyłem ją już wielu osobom. Mam nadzieję, że jej lektura pomoże im w lepszym życiu.


5 gwiazdki Pokochac siebie
Ewa Daniluk
Pouczajaca ksiazeczka dla Nas wszystkich poniewaz tak trudno jest pokochac Siebie takim jacy jestesmy. Skorzystalam sama z niej jest pouczajaca dla kazdego Katolika i nie tylko. Szczesc Boze! Pozdrawiam mile!


5 gwiazdki kochać siebie to podstawa
Iwona Jaros
książka pozwala zrozumieć, jak radzić sobie z depesją i niskim poczuciem własnej wartości,


5 gwiazdki b. dobra
AgataS
Książka jest godna polecenia,chociaż krótka wart ją przeczytać.


4 gwiazdki Mała książka dużo tresci
Jola Lewczuk
W tej małej książeczce, zawarta jest prawda o nas samych. Zwięźle i ciekawie ujęte rozważania o samoakceptacji i rozumieniu siebie. Polecam


5 gwiazdki Gdybyśmy tak wszyscy...
Elżbieta S.
Lubię tego autora, choć nie jest katolikiem. Ma umiejętność prostego tłumaczenia rzeczy trudnych, zrozumiały dzięki obrazowym przykładom. Lektura ważna dla młodych, pełnych niewiary w siebie ludzi. Bezcenna!


5 gwiazdki
Weronika Mierzejewska
Mała broszurka, niektóre problemy zostały tylko zasygnalizowane ale sporo ciekawych wskazówek i przemyśleń,obowiązkowo do przeczytania!polecam


5 gwiazdki Polecam !!!
Marta Kraszewska
Świetna książka pomagająca zrozumieć trudności w akceptacji siebie. Aby akceptować innych najpierw należy zaakceptować siebie.


4 gwiazdki Warta przeczytania
Mateusz
Krótka, ale za to treściwa pozycja. Zawiera wiele cennych uwag. Uważam, że może być pomocną dla wielu, którzy nie bardzo kochają siebie. Polecam.


3 gwiazdki Nie do końca mnie przekonała...
Emi Krywko
Po przeczytanych na temat tej pozycji opiniach spodziewałam się, że będzie zastrzykiem pozytywnej energii. Ale w tej książce jest coś surowego i radykalnego. Mimo moich subiektywnych, niezbyt przyjemnych odczuć, jakie u mnie spowodowała, polecam tę książkę. Można się z niej co nieco nauczyć. Mi zostało w głowie przede wszystkim: trzeba kochać siebie, żeby móc prawdziwie pokochać innych.


5 gwiazdki
Justyna Galiszewska
"Odejdź, szatanie! Teraz muszę zagrać i zaśpiewać memu Panu Jezusowi." Te słowa brzmią we mnie bo kocham śpiewać i staram się to robić wszędzie i o każdej porze dnia nawet w pracy. A to tylko kropla z tego co każdy może znaleźć dla siebie w tej małej ale jak bogatej w treść książce. powiem szczerze kupiłam ją w kilku egzemplarzach by sprezentować znajomym bo warto ja mieć i sięgać po nią w każdej chwili bo nawet do maleńkiej torebki się zmieści.


5 gwiazdki Pokochaj siebie i weź głębszy oddech
Dominik Sala
Książka napisana ciekawie. Treściwa, ale dotyka wielu ważnych kwestii dot. akceptacji siebie i drugiego człowieka oraz mechanizmów i skutków jej braku. Zrobiła na mnie duże wrażenie, choć wydawało mi się, że temat jest mi znany. Polecam każdemu, a szczególnie tym, którzy szukają miłości.


5 gwiazdki warto
Ewa
Mądre treści, cytaty z Pisma Świętego. Szkoda, że taka cieńka i temat mógłby być potraktowany szerzej, ale tak naprawdę ta książeczka to esensja tego, co należy w życie wprowadzić, a będzie żyło się łatwiej.


5 gwiazdki
Pomaga zrozumiec dlaczego milosc do siebie jest konieczna


5 gwiazdki POLECAM KAŻDEMU,KAŻDEJ PRZECZYTAĆ TĄ POZYCJĘ
Książkę "Pokochać siebie" polecam każdemu i każdej kto ne potrafi zrozumieć zachowania i wypowidzi innych osób czasami bardzo bliskich lub kolegów i koleżanek. Po przeczytaniu jej w całości staram się zrozumieć przedewszystkim koleżankę z pracy, która potrafi przez 8 godzin milczeć i nie wypowiedzieć ani jednego zdania.


4 gwiazdki
Kasia Ł.
Dobra książka, choć raczej potraktowałabym ją jak obszerniejszą broszurkę. Niestety nie rozwija za bardzo tematu, a szkoda, bo jest fajnie napisana.


3 gwiazdki
Ania M
Książka uświadamia, dlaczego ważne jest, by umieć kochać siebie. Jednakże nie dostarcza technik i ćwiczeń pozwalających na wyjście z braku akceptacji własnej osoby.


4 gwiazdki nauka miłości do samego siebie
Urszula Milej
W krótkich przykładach i opisach przedstawiono w książce problemy dotyczące kochania innych a w szczególności siebie samego. Pomocna książeczka w uświadomieniu sobie że akceptacja siebie to ważny krok w dążeniu do pokochania drugiego człowieka :)


5 gwiazdki Polecam
Ania
Kolejna bardzo ciekawa i wzbogacająca książka tego autora, polecam!


5 gwiazdki Dobry krok do przodu!
Agnieszka Waluk
Pigułka o jasnym i prawdziwym spojrzenia na siebie samego z Miłością. Zapraszam.


5 gwiazdki
Nataly
Książka ta sprawiła, że znowu chce odnaleźć siebie. Pewne rany nie zdawały się goić, ten ból był zbyt rzeczywisty. Za wiele by czas mógł to wymazać. Po przeczytaniu "Pokochać siebie" uwierzyłam,że na przeszłość mogę spojrzeć z dystansem, a siebie na nowo pokochać...


5 gwiazdki bardzo dobra książka polecam
Marcin Wańczyk


5 gwiazdki Książka na wysokim poziomie
Anna Niesporek
Książka porusza bardzo ważne problemy dotyczące miłości samego siebie, własnej akceptacji. Kolejno daje bardzo pomocne wskazówki wyjścia z depresji. Książka ciągle mi towarzyszy, czytam ją kilkakrotnie, rozważam treści. Gorąco polecam tę książkę osobom, które nie akceptują siebie, nie potrafią dostrzec dobra w sobie, ale także tym, którzy cierpią na depresję. Bardzo dziękuję za przesyłkę, miłą obsługę oraz podejście z szacunkiem do klienta. Obiecuje, iż jeszcze nieraz będę kupować u Państwa książki.


5 gwiazdki coś cennego
Katarzyna Tylkowska
Do książki mogę wracać codziennie,aby zaakceptować siebie taką jestem i poczuć się lepiej.


5 gwiazdki Nauka dla zagubionych
Joanna
Książeczka niewielka formatem, ale ogromna treścią. Napisana przystępnym, prostym językiem, obficie podparta cytatami z Pisma Świętego. Po jej przeczytaniu większość problemów staje się prostsza, bo inaczej się na nie patrzy. Rozjaśnia umysł i nieco zagubioną duszę. Polecam!!!


4 gwiazdki Warto wiedzieć więcej
Teresa Augustynowicz
Książka ukazuje nasze relacje ze sobą, wyjaśnia traktowanie włsnych potrzeb tak aby były zgodne z wolą Boga. Książka warta przeczytania , nasuwa szereg refleksji na temat własnego podejścia do życia. Polecam ją wszystkim, którzy kochają i poświęcają się innym zaniedbując siebie


3 gwiazdki
Basia
Przyznam szczerze że oceniam tę pozycję średnio...


5 gwiazdki Dla smutnych
rafał
pozdrawiam super ksiegarnie. Warto przeczytac ta ksiazke,jest ona pomocna szczegolnie dla zagubionych,mozna odnalezc sens zycia,wogole takie ksiazki przynosza same korzysci,czlowiek sie zmienia na lepsze i dodaje optymizmu ! Goraco polecam !!!


5 gwiazdki Zrozumieć człowieka
Katarzyna Chojnacka
Autor książki wyjaśnia różne zachowania człowieka współczesnego, często będące objawem uzależnienia lub nawet zaburzenia a wynikające z niewystarczającej miłości samego siebie. Występuje wiele odniesień do Biblii i do przeżyć ludzkich w niej zapisanych, co pozwoliło mi bardziej po ludzku spojrzeć na Pismo Święte. Książka dająca nadzieję.Polecam


5 gwiazdki super książka !!! niesamowita! - polecam wszystkim
Karen
Książka jest niesamowita - tak krótka a tak treściwa - krótko zwięźle i na temat! polecam wszystkim zagubionym mającym jakiekolwiek sęki do samych siebie lub niedowartościowanych! podobnie jak przedmówczyni taką książkę najpierw czytam a później przerabiam, myślę i podkreślam te najważniejsze kwestie, z którymi sobie nie radzę, a także sugestie,co mogę zrobić, na czym się skupić aby żyć lepiej, pełniej, szczęśliwiej... Mam 19 lat, dopiero wchodzę w dorosłe życie z bagażem wspomnień, doświadczeń lęków - jednak po lekturze tej książki i zastosowaniu jej w codziennym życiu nastąpił przełom, obrót o 180* to ludzie teraz do mnie przychodzą pytają o rady, zwierzają się żalą widząc mą przemianę gdzie dotąd mnie taką nie znali. Ta książka bardziej mi pomogła, niż cokolwiek innego i wracam do niej często. Pozdrawiam wszystkich i raz jeszcze polecam :)


5 gwiazdki super książka !!! polecam wszystkim zagubionym
Niewiele stron,lecz bardzo, bardzo dużo treści... taką książkę najpierw czytam a później przerabiam, myślę i podkreślam te najważniejsze kwestie, z którymi sobie nie radzę, a także sugestie,co mogę zrobić, na czym się skupić aby polepszyć jakość swojego życia... Mam 54 lata, jestem od prawie 7-u lat wdową, od 3-ch lat cierpię na głęboką depresję. Ta książka bardziej mi pomaga, niż leki. Wracam do niej często. Moja terapeutka przeczytała tą książkę, zwracając uwagę na moje zakreślenia i będziemy ją omawiać na naszych spotkaniach. Ona również ocenia tą książkę na 5 gwiazdek

Spis treści:
1. Czy kocham siebie?
2. Skutki braku miłości samego siebie
3. Depresja i środki jej przezwyciężania


Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest Walter Trobisch:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Księgarnia TOLLE po pierwszym zamówieniu zaskoczyła mnie bardzo pozytywnie. Literatura którą poleca dla mnie jest niedostępna w księgarniach stacjonarnych co pozwala na większe możliwości uzupełnienie prywatnej biblioteki. Obsługa, a wspomnę że miałem przyjemność na prywatne pytania drogą elektroniczną "profesjonalna". Szybkość dostawy, zabezpieczenie przesyłki, niesamowita zakładka oraz własnoręczna dedykacja robi wrażenie.

Tomasz Bernaś


Przesyłka dotarła szybko i sprawnie. Dziękuję! Książki spełniają moje oczekiwania. Obecnie jestem w trakcie czytania, a w katechezie już wykorzystałem to co przeczytałem. Z dotychczasowej współpracy jestem bardzo zadowolony. podoba mi się pomysł z książkami elektronicznymi, które już otrzymałem i bardzo dziękuję.

Życzę powodzenia, wielu zadowolonych klientów oraz Szczęść Boże!,
ks. Bernard Grabowski

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl