Jezus chce cię uzdrowić

Jezus chce cię uzdrowić
Zajrzyj do książki
Nasza cena: 14.99 zł

Czas wysyłki
Wysyłamy w ciągu: 4-5 dni

Koszty wysyłki
7,99 zł - poczta Kurier 48 - zobacz inne opcje

Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 250 zł
Zamknij [X]
Forma płatności
Przedpłata (przelewem lub kartą)
do 250 zł ponad
250 zł
Za pobraniem (przy odbiorze)
Poczta Polska - Kurier 48
7,99 zł 0 zł
(gratis!)
7,99 zł
Kurier DPD
9,99 zł 0 zł
(gratis!)
9,99 zł
Możesz ją później usunąć
z koszyka bez problemu,
jeśli się rozmyślisz

Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


Wolni od niemocy
Wolni od niemocy
O. Augustyn Pelanowski OSPPE
27.49 20.62
Cztery kroki do Miłości. Jak usłyszeć, poznać i dotknąć Boga?
Żyć w Duchu Świętym
Żyć w Duchu Świętym
Ks. Michał Olszewski SCJ
19.99
Wstań! Albo będziesz święty, albo będziesz nikim
Od zera do bohatera
Od zera do bohatera
O. Adam Szustak OP
25.99
Placki z rodzynkami
Placki z rodzynkami
O. Adam Szustak OP
24.99
 Pełny opis książki Jezus chce cię uzdrowić:

Jezus Chrystus pragnie Cię uwalniać od twoich słabości, chorób i problemów. Chce, byś doświadczał w pełni Bożego błogosławieństwa. Ale nie uczyni tego wbrew Twojej woli.

Oczekuje od Ciebie współpracy z łaską, której udziela. Pomocą w tym służyć może ta książka, dla której inspiracją były rekolekcje uzdrowienia wewnętrznego, prowadzone przez autora.

"Jezus chce cię uzdrowić" to zaproszenie do odbycia wyjątkowej podróży ku wyzwoleniu od tego, co nas trapi, co nam doskwiera, co nie pozwala nam służyć Bogu i bliźnim.

O. Piotr Różański, odwołując się do Słowa Bożego i swego doświadczenia w posłudze duszpasterskiej i modlitewnej, prowadzi nas przez kolejne etapy tej podróży:

  • oczyszczenie,
  • uzdrowienie i uwolnienie,
  • uwielbienie Boga.

Na każdym z nich służy radą, przestrzega przez niebezpieczeństwami i pułapkami, w które najczęściej wpadamy, proponuje rozbudowane teksty modlitw, które możemy wykorzystać.

Jego książka to praktyczny przewodnik dla każdego, kto chce doświadczyć uzdrawiającej mocy Boga w sferze duchowej, emocjonalnej czy cielesnej.

Jeśli otworzysz się na działanie Pana Boga, Ducha Świętego i Jezusa Chrystusa, doświadczysz rzeczy niemożliwych. Uwierz w to! Przypomnij sobie fragment Ewangelii świętego Mateusza (9, 18-19). Przełożony synagogi przyszedł do Jezusa i powiedział:„Moja córka umarła. Ale wierzę, że jeżeli przyjdziesz i położysz na nią ręce, to ona zmartwychwstanie”. Kobieta cierpiąca na krwotok zaledwie pomyślała: „Choćbym się tylko dotknęła frędzli Jego płaszcza, będę zdrowa”. Jezus szepnął do jej serca: „Idź i ufaj, twoja wiara cię ocaliła” (por. Mt 9, 20-22). Tylko tyle. Czy umiesz uwierzyć, że Bóg dokona cudu i w twoim życiu? Słowo Boże jest jak miecz obosieczny, który oddziela to, co złe, od tego, co dobre. To Słowo daje życie wieczne. Dziś zostało ono skierowane do ciebie.

Fragment książki

O. Piotr Różański SP jest katechetą, wychowawcą, duszpasterzem grupy Odnowy w Duchu Świętym KANA w Łowiczu, z którą wspomaga diecezjalnego egzorcystę, jak również posługuje modlitwą wstawienniczą o uzdrowienie i uwolnienie. Stale współpracuje z Centrum Wiara i Kultura w Hebdowie, gdzie prowadzi rekolekcje charyzmatyczne.


Zamów tę książkę teraz!Oprawa: miękka
Liczba stron: 112
Wydawnictwo: Espe
Wydanie: Kraków 2014
ISBN: 978-83-7482-671-6Opinie naszych Klientów o książce Jezus chce cię uzdrowić:

5 gwiazdki \"Jezus chce cię uzdrowić\"
Książkę tę dostałam od mojego przyjaciela w ważny dla mnie dzień pierwszej rocznicy abstynencji od alkoholu. Od razu wiedziałam, że będzie mi bardzo pomocna i odpowiednia na tym etapie rozwoju na którym jestem, ponieważ mój przyjaciel wyczuwa co mi jest potrzebne. Czytając ją czułam ogromną radość i wdzięczność, że Bóg poprzez tę książkę mówi właśnie do mnie. Czułam Jego miłość i działanie w moim sercu. Zachwycił mnie przystępny, prosty język, który nie utrudnia czytania, co więcej przemawia wprost do serca. Treści zawarte w „Jezus chce Cię uzdrowić” sprawiają, że chcę jeszcze bardziej się rozwijać. O. Piotr Różański poprzez swoje słowa daje mi jeszcze głębiej i pełniej odczuć miłość Bożą, której tak często doświadczam. Dzięki podarowaniu tej książki przez mojego przyjaciela upewniłam się, że w moim zdrowieniu muszę być radykalna i konsekwentna. Poruszyły mnie słowa „Komu więcej dano, od tego więcej się wymaga.” Uważam, że Bóg dał mi ogromnie dużo, dlatego chcę kierować moją wdzięczność w przód. Chcę także pokazywać innym miłość Bożą i cuda, które ze mną uczynił. Mam pragnienie jeszcze bardziej i głębiej wielbić Boga. Dowiedziałam się jak wielką wartość ma modlitwa uwielbienia Stwórcy. Kilka godzin po przeczytania książki nie pamiętam jej treści, ale wiem, że jej treść działa i będzie działała w moim sercu.


5 gwiazdki Bardzo dobra pozycja
Barbara
Niewielka książeczka która w bardzo jasny sposób pokazuje na czym polega prawdziwe uzdrowienie przez Jezusa. Pokazuje jak Bóg działa, zwłaszcza w sakramentach, aby nas uzdrowić. Naprawdę polecam; zwłaszcza że podane są w niej też modlitwy o uzdrowienie.


5 gwiazdki Polecam!!!
Joanna
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Bardzo wartościowa książka. Dużo praktycznych wskazówek i cenne modlitwy. Polecam wszystkim.


5 gwiazdki bardzo dobra
Zofia Zając
Bardzo dobra ksiązka, Polecam serdecznie


3 gwiazdki Nie zachwyciła mnie
Marek Kuczyński
Książka mnie nie zachwyciła. Zapewne przeczytam ją jeszcze raz i może wtedy coś więcej w niej odkryję, ale po pierwszym czytaniu przeszła koło mnie bez echa


1 gwiazdki Rozczarowany
Robert Mieczkowski
Spodziewałem się natchnienia na poziomie, a to jest strszliwy gniot, papka, którą mógby skonstruować bot internetowy z fragmentów Pisma i kazań. Straszne...


5 gwiazdki Książka która zmienia życie
Stanisław
Ta książka zmieniała życie moje i mojej żony. Serdecznie polecamy


5 gwiazdki Polecam
Andrzej Kotala
Polecam


4 gwiazdki Cenny pakiet startowy
Sylwia Baranowska
Książka napisana przystępnym językiem, przesycona mądrymi treściami, które nie zawsze sobie uświadamiamy. Czyta się lekko, choć warto czasem zaznaczyć niektóre fragmenty, by powrócić do nich po zakończeniu lektury. Warta polecenia szczególnie tym, którzy dopiero odkrywają wspaniały pomysł, by swoją wędrówkę po trudnych życiowych ścieżkach powierzyć Najlepszemu z Przewodników, a oczywiste przy takiej wędrówce skaleczenia i zatrucia - Najlepszemu z Lekarzy. Dla bardziej zaawansowanych czytelników i wędrowców lektura może zbyt oczywista. Ja już wiele przeczytałam, przemyślałam, przeżyłam. Ja to już wiem. Przeczytałam, położyłam na stole w salce duszpasterstwa młodzieży w mojej parafii. Na pewno się przyda.


5 gwiazdki Zadowolona
Natalia Kulpaka
Jestem sceptycznie nastawiona do odnowy w duchu świętym, jednak w tej książce znalazłam coś szczególnie ważnego. Myślę, że warto było ja kupić właśnie z tego powodu. By odnaleźć coś co mnie pocieszyć o umocni. Dziękuję i polecam!!!


5 gwiazdki Polecam
Iza Nowakowska
Jezus chce Cię uzdrowić to książka, którą powinien przeczytać moim zdaniem każdy chrześcijanin, aby dzięki zawartej w miej treści rzeczywiście stanąć w prawdzie przed Jezusem i zdać sobie wreszcie sprawę, że On nas kocha, a my mamy Jemu bezgranicznie ufać.


5 gwiazdki Jezus chce Cię uzdrowić
Maria Mazur
Chcę napisać o wszystkich książkach zakupionych w Waszym Klubie.Ja polecam przeczytać cały Wasz zbiór.ponieważ mówi on o najważniejszej Osobie na świecie o BOGU.Pozdrawiam.


5 gwiazdki Pozytywna
Władysław Kumik
W ofercie Tolle.pl zawsze mogę znaleźć coś interesującego na prezenty. Tym razem wybrałem Uzdrawiane relacji i Jezus Chce cie uzdrowić dla osoby, która ma poważne problemy psychiczne i duchowe po śmierci bliskich osób. Mam nadzieję, ze ta lektura pomoże się jej podnieść. A tak w ogóle to mam kontakty z kilkoma księgarniami ale z tolle kupuje się najprzyjemniej. Polecam.


5 gwiazdki bardzo dobra
Beata
Polecam, książka ta uświadamia, że najlepszym lekarzem jest Pan Jezus i z Nim można wszystko:-)


5 gwiazdki Bardzo dobra
Paweł Pliszka
Książka naprawdę dobra, zresztą jak wszystkie o tej tematyce . Tylko dlaczego ta nasza wiara jest tak słaba. ...... ? 😊


5 gwiazdki Księgarnia Tolle
Sabina Byk
WITAM I DZIĘKUJĘ BARDZO ZA TO,ŹE JEST TAKA KSIĘGARNIA.DZIĘKUJĘ ZA MIŁĄ OBSŁUGĘ. . KSIĄŻKI SĄ BARDZO WARTOŚCIOWE I POMOCNE. DZIĘKUJĘ ZA PROFESJONALIZM I SZYBKĄ WYSYŁKĘ. ZAMÓWIŁAM KOLEJNĄ KSIĄŻKĘ. DZIĘKUJĘ ZA DODATKI TYPU ZAKŁADKA CZY DOŁĄCZONA KARTECZKI. POZDRAWIAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ SAMYCH SUKCESÓW


5 gwiazdki Spoko
Tomasz B
Spoko, spoko:)


5 gwiazdki
Anna Blechinger
Książka rewelacyjna CUDO! Przeczytałam jednym tchem.Polecam!


4 gwiazdki Dobra książka
Jan
Bardzo wartościowa książka. Dużo praktycznych wskazówek i cenne modlitwy.


5 gwiazdki Super
Adam Gill
Ciekawa pozycja, do codziennego czytania.


5 gwiazdki Niezwykła lektura
Kazimierz
Autor wprowadza czytelnika, przechodząc przez kolejne etapy, w modlitwę uwielbienia. Pomimo bardzo trudnych sytuacji, w jakich możemy się znajdować, powinniśmy uwielbiać Pana Boga. Modlitwa uwielbienia ma ogromną moc, nawet wtedy, gdy nie bardzo nam wychodzi i zawsze prowadzi nas do przyjęcia Ducha Świętego. Polecam tę książkę wszystkim poszukującym Pana Boga, a także tym, którzy jeszcze dotąd nie poznali tej formy modlitwy, a pragną doświadczyć jej ogromnej mocy.


5 gwiazdki Polecam
Anna Kaliszewska
Polecam tą książkę wszystkim potrzebującym, bo lekarza potrzebują Ci, którzy się źle mają. Każdy z nas ma bolączki, problemy większe czy mniejsze, a ta książka jest idealnym rozwiązaniem na nie.


5 gwiazdki pozytywny
Emilia
Dobry wieczór.moja opinia jest jak najbardziej pozytywna..ja bardzo lubie takie książki gdyż pomagają mi się odnalezć w róznych sytuacjach życiowych. pozdrawiam serdecznie.


5 gwiazdki Opinia o ksiazce
Wioletta Picz
Książka jest bardzo dobra. Czyta się ja z przyjemnością. Dużo uczy a jednocześnie skłania do przemyśleń. Polecam gorąco.


5 gwiazdki Jezus chce Cie uzdrowić
Monika
Książka jest bardzo ładna i podnosi na duchu. Zbliża do Jezusa, który jest najlepszym lekarzem i który nas kocha. Polecam


5 gwiazdki Dobra książka
Ewa
Tak jak autor obiecuje,treści zawarte w tej książkę otwierają oczy na moc oczyszczenia i uzdrowienia.Nie wystarczy przeczytać i odłożyć na półkę,to książka , do której trzeba wracać i czerpać więcej i więcej.Polecam każdemu,kto porusza się po omacku w swojej wierze.


4 gwiazdki Jezus chce cię uzdrowić
Michał Stępniewski
Książkę dostałem taka jaką zamówiłem - to mi się podobało. Potraktowanie mnie przez obsługę - to mi się podobało. Książka przyszła do mnie po kilku dniach od zamówienia i opłacenia - to mi się nie podobało. Ogólnie Ja polecam \"tolle.pl\".


5 gwiazdki Jezus chce Cię uzdrowić
Wanda
Chciałabym polecić tę książkę każdemu kto zmaga się w swoim życiu trudnościami z przyjęciem prawdy o sobie . Jest to czasami niezwykle trudne, gdyż zdarza nam się być kimś innym niż jesteśmy. Książka ta jest jednocześnie modlitwą o uzdrowienie nas samych i naszych relacji z innymi, jeżeli tylko zaufamy Bogu i oddamy Mu swoje życie.


5 gwiazdki duchowe uzdrowienie
Jan Kasprzyk
Autor analizując sposób postępowania każdego z nas i nasze reakcje wobec otaczającej nas rzeczywistości konkretnych sytuacji boleśnie dotykających nas, poucza, jak nie stracić wiary. Wskazuje u Kogo należy szukać pomocy i w jaki sposób. Jak zawierzyć bezgranicznie Bogu w sytuacjach wręcz niemożliwych do zrealizowania. Stara się wyjaśnić, że zło nie pochodzi od Boga, natomiast Bóg z każdej sytuacji może wyprowadzić dobro. Do tego konieczna jest nasza współpraca z nim, bezgraniczna wiara i wielbienie Boga w sytuacjach cierpień i innych utrapień: wielbienie Boga wbrew naszemu negatywnemu rozumowaniu na poprawę sytuacji, a zły odstąpi. Książkę przeczytałem jednym tchem. W treści książki pojawiają się pytania w formie podobnej do rachunku sumienia, skierowane do czytelnika, a także krótsze lub dłuższe modlitwy, mające na celu pomoc czytelnikowi.


5 gwiazdki
Bożena Sokołowska
Bardzo dobra, ciekawa książka z bogatym i pouczającym przesłaniem.Polecam


4 gwiazdki
krzysztof mikuła
ksążka bardz ciekawa godna polecenia zachęcam do zakupu


5 gwiazdki Cudowna książka
Barbara Szulc
Książkę czytałam z zapartym tchem . Gdyby czas pozwolił przeczytała bym ją bez przerywania .Jest bardzo pouczająca wciąga bez reszty i daje dużo do myślenia. Bardzo POLECAM.


5 gwiazdki Super
Kasia Spernacka
Bardzo dobra polecam przeczytać.


5 gwiazdki BYĆ BLISKO BOGA
Teresa Florczak
Książka jest fantastyczna pomaga zbliżyć się do Boga. Zawarte są niej modlitwy o uzdrowienie i o uwolnienie a następnie wskazówki jak żyć dalej blisko Boga. To jest książka, którą gorąco polecam.


5 gwiazdki Jezus naprawdę uzdrawia:)
Julita Dudek
Książkę zakupiłam w czterech egzemplarzach dla całej rodziny, zaglądam do niej i w trudnych chwilach,czytanie daje mi dużo siły na następne dni. Polecam to jedna z najlepszych książek.


5 gwiazdki Polecam
Beata
Bardzo przyjemna lektura, napisana w lekkim stylu. Pomaga zastanowić się nad sobą, nad swoją wiarą i życiem. Bardzo pomagają modlitwy tam ujęte, które można wykorzystać jako \" wzór do naśladowania\". Bardzo serdecznie polecam:)


5 gwiazdki :)
Tomasz Bajda
Polecam każdemu kto ma ochotę poznawać Pana Jezusa


5 gwiazdki Polecam
Magda
Polecam wszystkim, którzy chcą zajrzeć w głąb siebie i pozwolić działać Jezusowi. Bardzo wartościowa i poruszająca książka.


5 gwiazdki Cud uzdrowienia.
Emilia Bednarczyk
W trakcie czytania tej książki Bóg przywołał mi obrazy z życia, które miały ogromny wpływ na bolączki i niewyjaśnione, dziwne sytuacje, które mnie dotykały.Pragnę poinformować wszystkich czytelników, iż to nie jest zwykła książka, ale niesamowite rekolekcje, które są niezbędne w procesie uzdrowienia i oczyszczenia. Po lekturze \"Jezus chce cię uzdrowić\" jestem uzdrowiona! Chwała Panu.!!!


5 gwiazdki Super książka i jeszcze bardziej super autor!
Magdalena
Książka jest skrótem rekolekcji o uzdrowieniu. Bardzo polecam, nietypowe osobom poranionym.


5 gwiazdki Nadzieja
Renata Nadrowska
Książka wspaniała, pozwoliła mi otworzyć zamknięte drzwi ukryte na dnie duszy, pozwoliła rozpocząć poszukiwania odpowiedzi od Boga. Stała się inspiracją do pogłębiania relacji z Bogiem. Dzięki niej sięgnęłam źródła moich dolegliwości, choć wiele zagadek nie zostało jeszcze rozwiązanych.


5 gwiazdki piękna książka,bardzo polecam
Daniel
Czytam i już prawie koniec książki,jestem pod wielkim wrażeniem jak bardzo można swoje życie zmienić,jaką drogą iść,oczywiście jedyna droga to droga do Boga z Jezusem Chrystusem mocą Ducha Świętego ale ta książka pomaga poprzez modlitwę i przekaz zrozumieć wiele ,odnowić się ,pogłębić swoją wiarę,nadzieję i miłość,wspaniałe rekolekcje w domu i nie tylko a jeszcze w czasie adwentu ,warto


5 gwiazdki
Małgorzata Roznowska
Bardzo mnie poruszyła.POLECAM!!!!


5 gwiazdki super
Sławek Skiba
Polecam każdemu ,komu zależy na prawdziwej relacji z Jezusem.Ta książka jest dużą pomocą dla wszystkich którzy pragną uzdrowienia.


5 gwiazdki super pozycja
Marta Jagiełło
ksiazka podniosla mnie na duchu w chwilach ciemnosci


5 gwiazdki Dla ducha i ciała..
Basia
Polecam bardzo dobra pozycja dla osób które potrzebują uzdrowienia duszy i ciała.


5 gwiazdki Polecam!!!
Małgorzata Siekaniec
Ja osobiście jestem bardzo poruszona treścią tej oto lektury. Poczułam sie Zaproszona do odbycia wyjątkowej podróży, w której Pan Jezus chce oczyścić, uzdrowić i uwolnić aby umieć służyć Bogu i uwielbiać Boga.... Polecam tą lekture i ufam, że doświadczysz wiele dobra , wystarczy że otworzysz się na działanie Pana Boga...


5 gwiazdki Jezus chce nas uzdrowić
Asia
Ta książka to świadectwo wiary jej autora, bardzo przekonywujące, polecam!


5 gwiazdki Niesamowita ...
Magda B.
Czytałam już wiele książek o uzdrowieniu, ale ta jest jakaś inna. Taka zawięzła i trafia w samo sedno prostotą języka. Choć to temat dla mnie znany, nie mogę się z nią rozstać.


5 gwiazdki Polecam
Anita Fiejtek
Świetna lektura dla tych którzy szukają odpowiedzi na dręczące ich pytania,ja jestem z tej ksiązki zadowolona zdarzają się też łzy.


5 gwiazdki Alleluja!!!
Leokadia Paprocka
Tak,jak w pierwszym zdaniu jest napisane,chcesz odbyć wyjątkową podróż,weż do ręki tą książkę i masz wszystko.Poznasz Pana,który z Tobą chce być w każdej chwili.On czeka a Ty...............


4 gwiazdki Moje wrażenia
Tomasz Urbaniak
Książka bardzo bogata w treść. Uświadamia człowiekowi, że uzdrowienie może przyjść tylko do osoby otwartej na łaskę Bożą i pozostawiającą Bogu swobodę działania i decyzji kiedy i z czego nas uzdrowi. Często naszą chorobą może być zupełnie coś innego, niż myślimy.


5 gwiazdki
Jan Witos
Bardzo dobra książka. Polecam


5 gwiazdki
Iwona
Książka \"Jezus chce cię uzdrowić\" jest niezwykła. Mocno przemówiła do mnie, choć przeczytałam wiele książek ta zrobiła na mnie wielkie wrażenie. Warto ją przeczytać. Pozdrawiam w Panu i polecam.


5 gwiazdki opinia - Jezus chce cię uzdrowić\"
ninacyganska@hotmail.com
Bardzo ciekawa, polecam.


0 gwiazdki opinia - Jezus chce cię uzdrowić\"
ninacyganska@hotmail.com
Bardzo ciekawa, polecam.


5 gwiazdki Wystarczy lekko podniesc glowe
Ewa Kwasiborska
Ksiazke o. Piotra Rozanskiego dobrze przeczytać w czasie Postu, przygotowując się do Swieta Zmartwychstania Panskiego. Znakomicie ojciec Rozanski pomaga tym, którzy pragna isc sciezkami Pana, stanac w prawdzie przed Stworca- tutaj można znalesc konkretne wskazówki jak to zrobić. O. Rozanski podaje modlitwy na oczyszczenie, uzdrowienie i uwolnienie jako droge do uwielbienia Boga. Wedrowka w glab siebie ale nie samotna, z Jezusem, któremu zawsze ufasz.


5 gwiazdki Kolejna mądra książka
Barbara Szczepańska
To kolejna książka , jaka kupiłam w Tolle.Wszystkie otwierają oczy na sprawy proste,a często zakryte przed naszymi oczyma.:)


5 gwiazdki Jezus chce cię uzdrowić.
Jadwia
Polecam wszystkim książkę o.Piotra Różańskiego. Są to po prostu rekolekcje, które można przeżyć w domu.


5 gwiazdki Doskonała książka
Ania
Książka, którą powinien przeczytać każdy. Autor w jasny i czytelny sposób podpowiada nam jak wybrać drogę aby prowadziła ona do naszego Pana. Gorąco polecam


5 gwiazdki Wspaniała ksiązka
Joanna
Książka jest cudna czyta się ją jednych tchem ,są piękne modlitwy które uwalniają nas z wielu złych duchów .Polecam wszystkim którzy szukają sensu życia .Jezus jest tym sensem za którym tęsknimy i którego cały czas szukamy .


5 gwiazdki proruszająca książka
Ewa
Czytając tą książę niesamowicie naładowałam się radością i wiarą!! W prosty i logiczny sposób autor opisuje cuda Pana Jezusa,odnosząc się do dzisiejszych czasów.Dobra lektura dla osób chcących przypomnieć sobie jak wielką moc ma modlitwa o uzdrowienie.Polecam


5 gwiazdki pozytywna
Piotr Kwella
pouczająca książka, bardzo pouczająca o istocie naszego istnienia i działania w życiu. szczerze moga ja polecić każdemu w szczególności w tych zwariowanych i niepewnych czasach, gdzie tak dużo ludzi szuka tak naprawdę miłości, czyli Boga.


5 gwiazdki
Adrian
Cóż mogę napisać. Kolejna cudowna książka, którą każdy powinien przeczytać. Gorąco polecam.


5 gwiazdki Jezus chcer Cię uzdrowić\"
Anna Balicka
Książka, której treść już wykorzystałam w szkoleniach dla bezrobotnych. Opowieść o :krowie\" - fantastyczna:)))!!


5 gwiazdki dobra książka
Jerzy Graduszewki
Książka mimo. że napisana jest przez młodego księdza, jest niezwykle cennym drogowskazem dla ludzi poszukujących swojej drogi życiowej poprzez uzdrowienie z otrzymanych zranień duchowych. Wyraźnie da się wyczuć znajomość przez autora zarówno teoretycznych podstaw tego procesu jak i empiryczną wiedzę przeżywanych stanów duchowych u ludzi szukających uzdrowienia. Jest to najlepsza z dotychczas przeczytanych przeze mnie książek o tej tematyce. Można to jeszcze ująć tak:prosto, na przykładach i do celu. Polecam nawet dla ludzi o znikomym wyrobieniu na drodze do duchowej doskonałości. Miłej lektury.


5 gwiazdki Jezus chce cię uzdrowić
Irena
Jest to książka wspaniała. Tak jak jest opisane we wstępie tak jest naprawdę. Jezus cię uzdrowi. Moja książka bardzo cieszy się powodzeniem. Po moim przeczytaniu zaproponowałam ją mojej znajomej. Ona jak przeczytała zaproponowała innej osobie itd. Naprawdę warto ją przeczytać. Nie jest to duży koszt a daje tyle radości i miłości Bożej. Kupcie ją a zobaczycie że doznacie cudu uzdrowienia. Pozdrawiam i życzę miłej lektury.


5 gwiazdki Dla wszystkich poszukujących
Renata Jassowicz
To książka dla ludzi poszukujących, świadomych i wierzących. Odnalazłam wiele odpowiedzi, zatrzymując się wielokrotnie myślami nad poruszanym problemem. Na pewno przeczytam ją jeszcze raz, a może i następny, bo aż chce się do niej wracać. Polecam wszystkim, którzy chcą być blisko Boga.


5 gwiazdki Gorąco polecam
Jolanta Torłop
Książka pt.\"Jezus chce cię uzdrowić\" jest pozycja godną polecenia ze względu na treść i przesłanie które skierowane jest do każdego człowieka indywidualnie,niezależnie od pozycji i statusu społecznego. Głęboko przemyślane słowa trafiają prosto do serca,zawiera wiele wskazówek jak żyć,zostać uzdrowionym by móc z większą siłą wielbić Boga przez modlitwy również w niej zawarte.Uważam,ze ĸażdy powinien ją mieć na swojej półce i móc sięgnąć po nią w chwilach słabości.Dziękuje że została mi polecona ,ja również zachęcam do przeczytania tej wyjątkowej lektury.


4 gwiazdki Moja opinia książki
Dawid Frankowski
Uzdrowienie duchowe czy fizyczne nie zawsze dokonuje się w mgnieniu oka, zwykle jest to dłuższy lub krótszy proces. Mam wtedy okazję dać świadectwo o swojej cierpliwości i ufności Panu, zwłaszcza gdy moje prośby, wydawało by się, pozostają bez odzewu.... Obojętnie na jakim etapie uzdrawiania jesteś, może dopiero podejmujesz decyzję, że chcesz być zdrowy a może uzdrowienie w twoim życiu trwa już od pewnego czasu ?, w tej książce znajdziesz słowa, które rzeczywiście do ciebie przemówią. Może to być tylko jedno zdanie, myśl lub refleksja ale w danej chwili będzie to zdanie, myśl lub refleksja najważniejsza i przełomowa - uzdrawiająca :)


5 gwiazdki Kolejna mądra książka
Marzenna
To kolejna książka , jaka kupiłam w Tolle.Wszystkie otwierają oczy na sprawy proste,a często zakryte przed naszymi oczyma.:)


5 gwiazdki Absolutnie polecam!
Anna V.
Prawdziwe i skuteczne lekarstwo na moja zbolala dusze! Polecam z czystym sumieniem!


5 gwiazdki
s.Agnes Wojtowicz
Ta książka pomaga mi uwierzyć ,ze prawdziwe uzdrowienie może dokonać tylko Jezus. Tylko muszę się otworzyć i pozwolić Jemu uzdrowić.


5 gwiazdki Dobra książka
Piotr
Konkretny poradnik dla szukających sposobu na np walkę z nałogami.


5 gwiazdki światło Ducha Świętego
Pawel Szymański
Wszyscy potrzebujemy miłości i nadziei. Czytając tą wspaniałą książkę,otrzymałem światło Ducha Św.Mam je w sobie. Byłem zagubiony a stałem się widoczny. Wystarczy tylko poprosić,On otworzy nasze usta abyśmy mogli głosić słowo Boże a przez to przyciągniemy innych do Pana Jezusa.


5 gwiazdki
Irena
Są to wspaniałe, niesamowite rekolekcje. Jestem pod wielkim wrażeniem. Myślę,że pozostawią ślad w życiu każdego, kto zagłębi się w tę treść. Bardzo polecam.

Zobacz też:

Inne książki, których autorem jest O. Piotr Różański SP:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Już kilkakrotnie korzystaliśmy z oferty Waszej księgarni. Stajemy się stałymi jej klientami. Nasze kolejne zamówienia najlepiej mówią o naszym zadowoleniu z oferty. Książki w ofercie tak dobrane, że z łatwością można znaleźć dla siebie dobrą książkę za rozsądną cenę bez wygórowanych marży. Książki dostarczane są szybko i sprawnie. I do tego „magiczne” magnetyczne zakładki. Rzecz niewielka a tak ciesząca i przypominająca o Waszej księgarni nawet podczas czytania książek z biblioteki. Wasza księgarnia jest przykładem, że można prowadzić firmę która nastawiona jest by swą działalnością nieść pożytek a nie tylko osiągnięty za wszelką cenę maksymalny zysk.

Dziękujemy,
Madzia i Mietek


Słuchajcie książkowe mole!
Najlepsza jest księgarnia Tolle :)

Wspaniała księgarnia! Najprzyjemniejsza obsługa klienta pod słońcem! W wielu księgarniach można spotkać się z przyjazną obsługą, ale tylko tu odczujesz, że jest to szczera postawa pracowników chętnych do pomocy..

Pozdrawiam,
Krzysztof Bordon

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl