7 tajemnic Eucharystii

7 tajemnic Eucharystii
Zajrzyj do książki

Ta książka jest tymczasowo niedostępna w naszej księgarni.


Klienci, którzy kupili tę książkę, byli zainteresowani również:


O Mszy Świętej najprościej [mały format]
O Mszy Świętej najprościej [mały format]
Ks. Jerzy Stefański
2.49 1.87
Jak owocnie uczestniczyć we Mszy Świętej
Jak owocnie uczestniczyć we Mszy Świętej
Ks. Piotr Śliżewski
19.99
Mandatum. To czyńcie na moją pamiątkę
Moc codziennej Mszy Świętej
Moc codziennej Mszy Świętej
Bert Ghezzi
19.99
Moc słowa w liturgii
Moc słowa w liturgii
Scott Hahn
36.99
Uzdrowienie przez Eucharystię
Uzdrowienie przez Eucharystię
O. Robert De Grandis
29.00 28.99
 Pełny opis książki 7 tajemnic Eucharystii:

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Papież Jan Paweł II nazwał Najświętszą Eucharystię "największym skarbem Kościoła", a mimo to nawet wielu żarliwych katolików w sposób ograniczony pojmuje ten pełen mocy sakrament. Ta książka to wszystko zmieni! Dzięki niej zyskasz całkowicie nową świadomość, że Eucharystia nie ogranicza się tylko do przyjmowania Komunii; ona może przemieniać twoje codzienne życie.

Ta wnikliwa i niezwykle wciągająca książka - głęboko oparta na Piśmie Świętym, pismach wielu świętych i nauczaniu dwóch ostatnich papieży - wprowadzi Cię w niektóre "ukryte" prawdy Eucharystii; prawdy, które zawsze przyjmowali teologowie, święci i mistycy, a które rzadko były przekazywane zwyczajnym ludziom w sensowny sposób.

Vinny Flynn jest dyrektorem wykonawczym MercySong Ministries of Healing. Jest utalentowanym muzykiem, mówcą i pisarzem, a jego przejmujące nauczanie o Bożym Miłosierdziu, sakramentach i ojcowskiej miłości Boga uczyniło z niego popularnego prelegenta na misjach parafialnych, konferencjach i rekolekcjach.

Ta niewielka książeczka jest prawdziwą perłą... publikacją, o której wszystkim katolikom chcę powiedzieć: "To trzeba przeczytać". Tak naprawdę to polecałbym tę książkę każdemu.

kard. George Pell arcybiskup Sydney
Jeśli szukasz nowych sposobów, aby zwiększyć swoje oddanie Naszemu Panu w Najświętszej Eucharystii, to jest to książka dla Ciebie. I proponuję, żebyś od razu kupił kilka egzemplarzy dla swoich przyjaciół.

o. Benedict Groeschel CFR
Vinny Flynn zrobił to, co wymyka się większości teologów: napisał o najgłębszych tajemnicach wiary prostym, zrozumiałym dla wszystkich językiem.

o. Peter Damian Fehlner STD

Oprawa: miękka
Liczba stron: 152
Wydawnictwo: Polwen
Wydanie: Radom 2011
ISBN: 978-83-7557-097-7Opinie naszych Klientów o książce 7 tajemnic Eucharystii:

5 gwiazdki EUCHARYSTIA
Ania Białostoczanka
Moim zdaniem Książkę, czyta się bardziej sercem niż rozumem. Tajemnice Mszy Św opisane są bardziej dla \"Prostaczków Ewangelicznych\" niż dla Teologów i Doktorów Kościoła. Po lekturze rozpalisz w sobie miłość do Eucharystii i zapragniesz uczestnictwa w Niej systematycznie i bardzo świadomie.


5 gwiazdki OObowiązkowa pozycja w każdym domu.
Robert
Polecam tę książkę każdemu. W bardzo zrozumiały i uduchowiony sposób autor podpierając się największymi autorytetami kościoła ( św. Jan Paweł 2, św. ojciec Pijo, sw. Tomasz z Akwinu itd..) przybliża nas do tajemnicy eucharystii, oraz pełniejszego zrozumienia jej niesamowitej wagi w naszym życiu. Uczy również zwrócenia uwagi na poprawną i godną postawę, którą z miłości do naszego zbawiciela Jezusa Chrystusa powinniśmy przyjąć podczas przyjmowania ciała i krwi naszego Pana, który tak nas umiłował, że życie swoje oddał za nas wszystkich na krzyżu dla naszego zbawienia.


5 gwiazdki
Świetna książka, o zadadniczych kwestiach wiary. Mimo, ze opisuje prawdy, ktore powinny byc znane kazdemu chrzescijaninowi to w sposob prosty i przystepny otwiera oczy na wiele kwestii. Po lektura mozna w sposob pelniejszy i bardziej swiadomy przyjmowac Jezusa.


5 gwiazdki
Maria Patejczyk
Podobnie jak autor miałam problem z duchową Komunią - dziękuję, że pomógł mi zbliżyć się o kolejny krok do Pana.


5 gwiazdki Boży palec
Zofia Gibas
Przypadkowo trafiłam na tytuł tej książki, a raczej nie ma w życiu przypadków. Bóg dał mi łaskę zgłębienia tajemnic Eucharystii.Zaraz kupiłam 2 książki przez internet. Dwa wieczory połykałam wręcz tekst czytany. O jak cenne rzeczy w niej zawarte.wszyscy powinni o nich wiedzieć. Tajemnice Eucharystii poruszyły moje serce, zgłębiły moją świadomość o tym co dzieje się podczas każdej mszy św.a my nie jesteśmy tego świadomi. Jakże inaczej przeżywałam JĄ dzisiaj. Po komunii św. którą przyjęłam nie mogłam powstrzymać łez radości i świadomości że Jezus i cała Trójca św. jest obecna .Że Jezus mnie tak bardzo kocha.Moje dziękczynienie było zupełnie inne jak zawsze. Czułam naprawdę obecność żywego Jezusa w swoim sercu , to jest niesamowite. Po mszy św.opowiedziałam o tej książce koleżance i pożyczyłam jej tą książkę. Ją powinien każdy przeczytać. Z całego serca szczerze polecam


5 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
Urszula Soszynska
Książka ciekawa, zrozumiałe napisana, polecam.


5 gwiazdki wspaniała
Anna złotnik
Dzień dobry, Polecam tą książkę dla tych którzy chcą żyć Eucharystią na codzień, dla tych którzy chcą zgłębiać swoją wiarę, dla tych którzy chcą spotkać sie z żywym Jezusem :) . Dużo wniosła w moim życiu :)


5 gwiazdki
Maria Mazur
Super .SUPER Rewelacyjna,polecam każdemu chrześcijaninowi.


5 gwiazdki Chrześcijanin powinien przeczytać
Ewa
Niezwykle wartościowa książka, każdy chrześcijan powinien ją przeczytać.


5 gwiazdki Rewelacja!!!
Aldona Ligocka
Treść książki jest prosta i zwięzła. Wyjaśnia prawie wszystkie kwestie dotyczące Eucharystii. Mnie to wystarczyło, żeby zrozumieć ten największy skarb. Polecam tę książkę dla wszystkich!


5 gwiazdki Światło
Ewa Łukasik
Książkę powinien przeczytać każdy. Pozwala zrozumieć piękno, wspaniałość wiary katolickiej. Napisana w zrozumiały sposób,,skłania do refleksji. Przeczytałam ją trzy razy i za każdym odkrywam coś nowego. Treści zawarte w książce rozjaśniają drogę poznania Pana i pomagają godnie przeżywać Mszę Świętą.


5 gwiazdki wspaniala lektura
Michał Nowak
Ksiazka jest wspaniala. Pokazuje poprzez swiadomosc, którą niestety bardziej się posługujemy, ile nie wiemy o jak Wielki jest ten który na nas czeka. O tym, że to my wychodząc i pragnąc Jezusa otiweramy sie na Niego. Polecam gorąco.


5 gwiazdki Cud miłości
Bardzo ciekawie napisana. W prosty sposób mówi o cudzie naszego Pana i Jego miłości do nas.


5 gwiazdki
Elzbieta Nowicka
wartościowa pozycja


5 gwiazdki Tak malo o tym wiemy
Robert Pawlowicz
Jest to wspaniala ksiazka pokazujaca czym jest Eucharystia dla ludzi,ktorzy ktorzy kochaja Jezusa i przezywaja ja godnie i z szacunkiem dla Pana. Polecam kazdemu katolikowi .


5 gwiazdki Pouczająca
Bardzo pouczająca książka o wielu rzeczach nie zdawałam sobie sprawy. Daje dużo do myślenia. Bardzo polecam !.


5 gwiazdki Szok!
Adam Sromecki
Pierwszy raz spotkałem się, aby ktoś z takim zaangażowaniem i prostotą objaśniał mi Eucharystię. Jestem pod wielkim wrażeniem, tego, że można tak prosto to ująć, tą naprawdę trudną do pojęcia Tajemnicę. Polecam!


5 gwiazdki Super
Natalia
Bardzo pomocna książka, polecam


5 gwiazdki Godna polecenia
jolanta torłop
Książka pt. \"7 tajemnic Eucharystii\" wprowadziła nowe światło w relacje z Bogiem podczas Mszy Św.Odkryłam na nowo i poznałam jeszcze bardziej Boga żywego w Trójcy Św. Każdy kto ma jakiekolwiek wątpliwości w obecność żyjącego Pana musi koniecznie zajrzeć do w/w lektury,a na pewno się nie zawiedzie. POLECAM


5 gwiazdki Znakomita
Sławek Juzek
Właśnie takiej wiedzy na temat Eucharystii było mi trzeba, dlatego oceniam tę książeczkę jako znakomitą, którą lekko się czyta, i zarazem bogatą w treści. Polecam każdemu, szczególnie tym, którzy chcą bardziej kochać Jezusa


5 gwiazdki Otwiera oczy
Mariusz Łeski
Ta książeczka otwiera oczy na największą tajemnicę świata.Zmienia sposób myślenia o komunii św.Polecam wszystkim którzy chcą pogłębić swoją relację z Chrystusem.


5 gwiazdki \"7 tajemnic Eucharystii\"
Stefan Szmidt
Książka zaskakująca, poruszająca, porywająca .......... Kupiłem, ot tak, przy okazji, zajrzałem do środka i nie przestałem zaglądać dopóki nie dotarłem do ostatniej strony. Chciałem chociaż trochę zaspokoić głód poznania, a książka jeszcze go rozbudziła.


5 gwiazdki tajemnic jest wiele ale komunia jedna
Anna Lebioda
zrozumiala, nie nudna, zartowna,napisana prostym jezykiem. Polecam kazdemu.


3 gwiazdki Może być...
KM
Chyba jednak spodziewałam się czegoś innego ;) Książka rzeczywiście mówi bardzo prostym językiem o głębokich tajemnicach i chyba aż ZA prostym... Jest w niej wiele cytatów i odniesień do Dzienniczka i dokumentów, ale za mało komentarza, za mało \"wgryzienia się\" w to wszystko.


5 gwiazdki Wspaniała i bogata mądrą prostotą !
Jan Ungeheuer
Książka wspaniała , mądrość podana w sposób przejmująco bogaty , a jednocześnie przystępny dla każdego czytelnika. Błagam Cię Panie , daj ludziom tej Wiary , jaka przenika strony tej książki.


5 gwiazdki W życiu nie ma przypadków.
Grażyna Kondracka
Jestem od 3 lat w związku niesakramentalnym, a więc nie mogę przyjmować Jezusa w postaci Komunii św, jednak od wielu lat przyjmuję Go w postaci duchowej. Komunia św. duchowa jest bardzo mocnym przeżyciem. Wielkim i bardzo głębokim. Jestem wierząca od zawsze, ale moja wiara obecnie jest paradoksalnie głębsza i mocniejsza niż była, kiedy byłam w związku sakramentalnym. Ciągle poszukuję wiedzy na temat Boga i Jego miłości miłosiernej. Szukam wiedzy po to, by jeszcze lepiej zrozumieć swoje doświadczenie życiowe. Książka \"7 tajemnic Eucharystii\" uświadomiła mi, że pod postacią Chleba przychodzi Jezus wraz z Ojcem i Duchem św. i jaką wartość przedstawia dla człowieka wierzącego. Od czasu przeczytania tej pasjonującej lektury pełniej uczestniczę we Mszy św.


5 gwiazdki Wspaniała książka
Lucyna
Wspaniała książka , każdy powinien ją przeczytać . Wpierw przeczytałam \"7 tajemnic Spowiedzi Świętej, a następnie \"7 tajemnic Eucharystii\" ta kolejność też miała duży wpływ na to w jaki sposób odebrałam treść książki. Polecam każdemu.


5 gwiazdki Polecam wszystkim poszukującym
Ola
Książka dla dorosłych, którzy pragną pielęgnować swoją wiarę tak, aby nie pozostałą na poziomie \"maturalnym\". Czytając ją zauważam te aspekty Eucharystii, o których dawno wiedziałam, ale nie potrafiłam ich nazwać.


5 gwiazdki
Maria
Książki Vinny\'ego Flynna nie tylko uczą nadziei i radości, ale tez pokazują, czym w istocie są te tak niezwykłe sakramenty, jak Eucharystia i Spowiedź. To tak ogromne bogactwo Miłości Bożej, z której nie do końca zdajemy sobie sprawę, przyzwyczajając się do oczywistości ich istnienia, a tak naprawdę powinniśmy bardziej dogłębnie zdać sobie sprawę z ich niezwykłości. Autorowi udało się przekazać radosnym przesłaniem to, co winniśmy przeżywać mając szansę uczestniczyć w Eucharystii, jak też poddać się uzdrawiającej mocy sakramentu spowiedzi.


5 gwiazdki 7 Tajemnic Eucharystii
Kaśka z Poznania
Bardzo dobra książka...dla każdego... pozwala innym okiem spojrzeć na przyjmowanie Komunii Świętej - na Ciało Chrystusa które przyjmujemy i głębsze przeżycie duchowe jakie daje Eucharystia. Należy dać z siebie więcej i otworzyć się na Chrystusa...... uświadomienie sobie co tak naprawdę przyjmujemy do swojego serca....KOGO Przyjmujemy......to jest piękne..... Kontempluje wiarę.....szukam więzi z Bogiem, która pozwoli mi jeszcze bardziej otworzyć się na Chrystusa i stać się lepszym człowiekiem. Dlatego takie książki są mi bardzo potrzebne......szukam ich, przeszkodą jest budżet bo dużo jest takiej literatury.....


5 gwiazdki Warto tę książkę dobrze \"przetrawić\"!
Bogdan Nitka
O Eucharystii nigdy za dużo. Bezcenne myśli dla tych, którzy szukają Obecności Zbawiciela w znakach najważniejszej Liturgii, którą jest Msza Święta!


5 gwiazdki ocena
anna nowak
zdaniem tych którzy ją przeczytali -wspaniała


5 gwiazdki Tajemnica
Mariola Nadaj
Po przeczytaniu tej książki wiele rzeczy mi się wyświetliło


5 gwiazdki Odkryj tajemnice
Ryszard Owczarski
Czytając tę książkę odkrywasz na każdej stronie nowe tajemnice Eucharystii, które wydawałoby się że je znałeś... ale nie do końca i nie we właściwy sposób. Książka napisana niezwykle prostym językiem otwiera twoje serce na miłość i miłosierdzie Jezusa.


5 gwiazdki
Danuta
Książka, którą powinien przeczytać każdy katolik. Gorąco polecam.


3 gwiazdki
Lucjan Mączewski
Broszurka człowieka pełnego wiary. Bez głebszych odniesień do rozumu. Myślę, że pogłębia spojrzenie na Eucharystię, ale nie do wszystkich trafić może.


4 gwiazdki Polecam
Kasia B.
Polecam! Warto przeczytać.


5 gwiazdki Wspaniała lektura
Lidia Lewandowska-Nayar
Książka, która otwiera oczy i daje nowe życie. Poleciłabym każdemu, kto nie wie lub nie rozumie, co tak naprawdę dzieje się w Kościele.


5 gwiazdki Skarby do odkrycia
Małgorzata Kwiecińska
Książka pisana przystępnym językiem, w którym kryje się żar miłości do Jezusa eucharystycznego. Autor cytuje licznych świętych i dokumenty Kościoła pokazując swoją wiedzę w omawianym temacie, albo raczej rzetelne zainteresowanie tematyką Eucharystii. Bardzo dobrze stymuluje mój głód bliższego poznawania Boga i życia z Nim w przyjaźni. Krótko, zwięźle i na temat. Gorąco polecam!


5 gwiazdki Gorąco polecam
Bogdan
Polecam dla tych, którzy niewiele rozumieją i dla tych, którzy kochają Chrystusa Eucharystycznego.


5 gwiazdki Niezbędna wiedza dla każdego
Mirosław Gembala
Te książkę powinien przeczytać kazdy Katolik. Niejednego z nas, któremu sie wydaje, że zna temat Eucharystii, zaskoczy. Pozwoli przeżywać pełniej spotanie z Jezusem w Eucharystii. Czy tylko z Nim?- odpowiedź w książce. POLECAM !!!


5 gwiazdki LATARNIA NA DRODZE ŻYCIA
Anna Ziółkowska
\"7 TAJEMNIC EUCHARYSTII\" ja nazwałabym LATARNIĄ NA DRODZE ŻYCIA. Niewielka książeczka napisana prostym i bardzo zrozumiałym językiem powinna trafić do każdego. Choć uchodzę za osobę w miarę swobodnie poruszająca się po zagadnieniach naszej wiary, za kogoś kogo Bóg obdarzył wieloma darami (świadoma tego codziennie Bogu zań dziękuję) - czytałam \"7 Tajemnic...\" z otwartymi ustami. Prawie natychmiast przypomniała się mi maleńka modlitewka ks. bpa Józefa Zawitkowskiego: \"Taka wiarę mieć bez pytań, Takie Bogu zaufanie, Ciche Bogiem zadziwienie, przez Józefa daj nam Panie!\" Dziś po przeczytaniu tej książeczki mam wprawdzie nadal pytania, ale jakże inne, jak zmalała ich ilość. Jak WIELKA TAJEMNICA stała się dziś dla mnie bliską, jaśniejszą, rzucającą na kolana - POZOSTAJĄC NADAL TAJEMNICĄ ... Choć od lat inaczej do EUCHARYSTII nie podchodziłam jak na kolanach obrywając często za postawę nie zawsze wybredne epitety - no cóż ludzie są różni, a kapłani to jedni z nas - bardzo często instynktownie klękałam, pamiętając, że przed Najwyższym chylą czoła nawet wielcy Aniołowie w Niebie... I nie straszny mi był Kędzierzawy, który adorujących Najświętszy Sakrament szczególnie sobie upodobał, dając znać o sobie tak na zewnątrz, jak i w nas samych - szalejąc dosłownie. Po przeczytaniu już któryś raz \"7 Tajemnic...\" , poznaniu \"ukrytej\" prawdy dostępnej WIELKIM (ŚWIĘTYM) tego świata mogę spokojnie powiedzieć: jej treść umocniła mnie, spowodowała, że i Msza św. inaczej teraz jest przeze mnie przeżywana - głębiej, z wielką czcią i miłością.


5 gwiazdki ksiazka \"7 tajemnic Eucharystii\"
Urszula Orlińska-Masło
Bardzo wartościowa książka, do wielokrotnego sięgania.W sposób klarowny i przekonywujący wyjaśnia to ,co można wyjaśnić w kwestii Eucharystii, jej wielkiej wartości. Sądzę, że każdy wierzący chrześcijanin i osoby mające trudności i wątpliwości co do Eucharystii powinni ją przeczytać. Dla mnie jest odkryciem i dużą pomocą.


5 gwiazdki
Justyna Kodym-Grzesło
Po przeczytaniu książki\" 7 tajemnic Eucharystii\" poczułam, że szybko muszę podzielić się nią z innymi ludźmi. Otwiera oczy.Jestem pod wrażeniem.


5 gwiazdki doskonała książka
Krystyna Rogoża
Polecam z całego serca, przeczytałam tę książkę jednym tchem / ale i przepłakałam /, tak bardzo mnie zaciekawiła i zadziwiła. Zadziwiło mnie wiele rzeczy ale jedną z nich jest przyjmowanie komunii sakramentalne i duchowe. Niesamowity , prosty i dający wiele do myślenia przekaz autorski, dlatego muszę ją przeczytać jeszcze raz ale już spokojniej, bo tak mało wiemy na temat Eucharystii. Wspaniałych przeżyć podczas czytania.


5 gwiazdki warto przeczytać
Krystyna Boratyńska
Największą wartością dla mniej w tej książce jest uświadomienie sobie oczywistych prawd o Eucharystii. Głównie o duchowym Jej przeżywaniu. Autor uświadomił mi jak ważne jest przyjmowanie duchowe Boga. Bez dobrego przygotowania i całkowitego oddania się na własność Bogu nie może być mowy o dobrym przyjęciu sakramentu. To właśnie uważam za najważniejsze w tej książce


4 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
A. Kasprzyk
Trudna, jeszcze nie przeczytałem do końca


5 gwiazdki Gorąco polecam !
Ewa
Dzięki tej pozycji książkowej jeszcze bardziej otworzyłam się na Boga. Książka ta ukazała wiele istotnych aspektów wiary, rozwiała niektóre wątpliwości i dzięki niej bardziej świadomie podchodzę do Komunii Św., jako ŻYWEGO Boga !!!


5 gwiazdki Polecam
Marta
Zanim przeczytałam tą książkę nie zdawałam sobie sprawy że Eucharystia to taki SKARB! Lektura obowiązkowa dla wszystkich katolików. Polecam!


5 gwiazdki Porywająca książka
Marzanna Kulesza
Przeczytałam, znowu po krótkim czasie będę czytać. Co tu dużo pisać piękna książka, która wiele zmieniła w przeżywaniu przeze mnie mszy świętej .Polecam z całego serca


5 gwiazdki Opinia pozytywna
Kamil
Wspaniała książka, która pozwala lepiej zrozumieć Mszę Świętą. Uważam, że powinien ją przeczytać każdy chrześcijanin. Polecam !


5 gwiazdki Tajemnice naszej wiary
Asia
W tej księgarni kupuję już kolejną książkę. Nigdy nie zawiodłam się na tej księgarni oraz wybranej pozycji. Myślę, że w tej księgarni są tylko książki wartościowe, pełne ducha. Również obsługa jest bardzo rzeczowa, szybka i serdeczna. \"7 tajemnic Eucharystii\" to pozycja, która przybliża nam wartość Największego Daru, niezbędnego w drodze do świętości. Książka pomogła mi zrozumieć, jak niesamowite rzeczy dzieją się podczas Mszy Świętej i przeistoczenia, a jednocześnie rozbudziła miłość do tego sakramentu. Zachęcam do sięgnięcia do tej pozycji, gdyż naprawdę warto.


5 gwiazdki bdb
Barbara
jeżeli jest coś dobre to samo się obroni a tej książki nie potrzeba oceniać, bo jest dobra. Prawdziwa cnota krytyk się nie boi i to tyle.


5 gwiazdki
Ela Rubin
Książka, dzięki której zyskałam nową świadomość. Uzmysłowiła mi w jak ograniczony sposób pojmowałam tajemnicę Eucharystii. Polecam.


5 gwiazdki Wyjaśnia tajemnice
Grzegorz Pol
Prostym jezykiem wyjaśnia niesamowite tajemnice i zachęca do chodzenia do \"Nieba na ziemi\". Polecam


5 gwiazdki
Ilona Lipka
każdy chrześcijanin powinien to przeczytać, bardzo dobra :)


5 gwiazdki
książka która wiele wyjaśnia, upraszcza. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z niektorych rzeczy a książka je porządkuje. Polecam.


5 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
Maria Gizulewska
Książka bardzo dobra, przybliża eucharystię, pozwala zrozumieć eucharrystię. Daje nadzieję, wiem, że będę do niej wracać. Tę książkę czytają już moi bliscy.


5 gwiazdki Wspaniała pozycja
Zygmunt Kubica
Polecam tę niewielką objętościowo książeczkę. Dobrze jest czasem przypomnieć sobie w czym uczestniczymy i co otrzymujemy biorąc pełny udział w najświętszej ofierze. Serdecznie polecam


5 gwiazdki Gwiazdka z Nieba
Ryszard Jakubowski
W skali ocen powinna być 6-ka. Książka \" 7 tajemnic Eucharystii \" otworzyła mi oczy, co takiego ja przyjmuję podczas przyjmowania Komunii Świętej? Kiedyś to był tylko opłatek i nic więcej, a obecnie książkę \" 7 tajemnic Eucharystii \" czytam kilka razy i nigdy nie mam jej dość.


5 gwiazdki Uświadamia jak ważna jest masza święta
Anna Niedbała
Książka bezpowrtonie zmienia, udział we mszy świętej wszystko dziejące się na niej jest głębsze, bardziej świadome, po jej przeczytaniu dociera do człowieka jak wiele traci biorąc udział w eucharystii bez zjednoczenia się z Chrystusem poprzez przyjęcie komunii świętej.


5 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
Bożena
Warto przeczytać, jeśli poważnie traktujesz BOGA, siebie, wiarę....


5 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
witold okrasa
Książka godna jest polecenia. Połknąłem ją jednego mimio tego, że nie brakuje mi zajęć. Autor mówi zrozumiałym językiem o tym, co jest najważniejszer dla chrzescijanina wierzącego w prawdziwą obecność Pana Jezusa w komunii świetej. Książka jest odpowiedzią autora na pełne bólu słowa Pana Jezusa z Dzienniczka o złym traktowaniu Go lub o niedostatecznym korzystaniu z Jego obecności w naszym życiu, gdy przychodzi nas pod postaciami eucharystycznymi. Autor zwraca uwagę na znaczenie komunii duchowej dla właściwego przeżywania tego sakramentu. Sięga do nauczania Kościoła i własnych doświadczeń. W gruncie rzeczy troszczy się o głębsze przeżycie miłości Boga do nas i naszą do Niego w momencie komunii świętej i w czasie po niej następującym.


5 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
Krystyna Z
Polecam . Książka warta przeczytania. Autor przypomina i poniekąd uczy nas , że każdy katolik przyjmując komunię św. powinien zdawać sobie sprawę jak wyniosła i ważna jest ta chwila. Na codzień zapominamy o tym , że pod postacią chleba i wina spotykamy się i przyjmujemy prawdziwego P. Jezusa.


4 gwiazdki
Slawomir Bombera
Fajna;))


5 gwiazdki
Iza
TO KOMPENDIUM WIEDZY EUCHARYSTYCZNEJ POLECAM


5 gwiazdki
Agnieszka Burzała
Polecam tę książkę, ponieważ otworzyła moje serce na Eucharystię i zwróciła uwagę na ten sakrament. Jest to lektura przystępna, ale bardzo bogata w treśc i trafiająca prosto w serce. Gorąco polecam wszystkim, którym nieobojętne jest to, co dzieje się w kościele podczas Mszy Św., a nie zawsze rozumieją po co to wszystko. Ta książka sprawi, że nie będą się nudzic na Eucharystii.


5 gwiazdki
piotr
pozycja obowiązkowa , dla osób pragnących świadomie przeżywać mszę św


5 gwiazdki kasiążka warta przeczytania
łukasz
polecam


5 gwiazdki przepiękna książka
grazyna rode
kupiłam te ksiażkę jako jedną z trzech ,wywarła na mnie największe,ogromne wrażenie


5 gwiazdki Tajemnice
Monika M.
Każdemu polecam przeczytanie tej książki. Wydanie mogłoby być ciekawsze, ale ogólnie czyta się całkiem nieźle :)


5 gwiazdki Doskonała
A.W.
Uważam, że ta książka powinna znależć się w każdym domu. Otworzyła mi oczy i serce na relacje jakie ciągle dzieją się między Bogiem a człowiekiem, na to jak bardzo ON nas kocha i pragnie nas wspierać. Bardzo gorąco polecam.


5 gwiazdki polecam
Jolanta Piec
gorąco polecam przeczytanie, szczególnie tym,którzy pragną pełniej przeżywać spotkanie z Bogiem


5 gwiazdki Przewodnik po Mszy sw.
B.C.
Książka 7 tajemnic Eucharystii jest bardzo dobra. Polecam ją wszystkim, którzy pragną pogłębić swoją więź z Jezusem. Pomaga mi każdego dnia lepiej uczestniczyć we Mszy św.. Jest napisana bardzo przystępnie. Może ją zrozumieć każdy człowiek. Bardzo dobrym językiem. Zachęcam wszystkich, którzy jej jeszcze nie czytali, by po tę książkę sięgnęli. Maria.


5 gwiazdki Warto odkryć ten skarb - Eucharystię
Ewa Turczyńska
Książka 7 Tajemnic Eucharystii pozwala zbliżyć się do Tajemnicy tego Daru, który jest niedoceniany przez współczesnego człowieka. Z otwarciem się na Chrystusa w Hostii kłopot miewają nawet sami księża, bowiem cywilizacja nasza przecenia rozum i tylko mniejszość posiada ufność małego dziecka, które szczerze w pełni przyjęłoby dziecięctwo Boże przyjmując Eucharystię. W cichutkim kościółku skromnie czeka na nas Chrystus, chcąc obdarować nas skarbem Życia a my biegniemy spędzić kolejne godziny w supermarkecie czy obmyślając nasze genialne wynalazki.


5 gwiazdki Polecam!
Magdalena Sękowska
Zdecydowanie polecam tą książkę. napisana prostym jęzkiem,przyjemna w czytaniu,a przy tym pobudza do refleksji. Znajdziemy w niej odniesienia do codziennego życia, Dzienniczka s.Faustyny a także nauczania Kościoła. Eucharystia to niesamowity dar. Zachęcam do przeczytania tej lektury każdego! Niech to będzie pierwszy lub kolejny krok w odkrywaniu tajemnicy Eucharystii! Ps. Warto kupić kilka egzemplerzy, bo na peno znajdzie się ktoś, komu będziemy chcieli ją podarować!:)


5 gwiazdki
Robert J
książka godna polecenia każdemu człowiekowi. Autor w bardzo przystępny sposób dzieli się spostrzeżeniami czym tak naprawdę jest Eucharystia. Zapewniam wszystkich czytelników, że nie usłyszeli jeszcze wielu z tych prawd nawet w kościele.


5 gwiazdki Bardzo polecam
Iwona
Prosto i klarownie napisana książka, która każdy wierzący powinien przeczytać. Uzmysławia wiele rzeczy, o których zapominamy gdy przystępujemy do Stołu Pańskiego. Cudowna lektura do której warto wracać i podzielić się nią z innymi. Ja kupiłam już kilka egzemplarzy, które sprezentowałam przyjaciołom.


5 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
Monika Urbańska
Godne przeczytania. 5/5


5 gwiazdki co jest najważniejsze
Ewa Banasińska
Dla nas chrześcijan najważniejszą jest Eucharystia stąd głód wiedzy na ten temat -dzięki, Ewa


5 gwiazdki „7 TAJEMNIC EUCHARYSTII”
Beata Nowakowska
„7 TAJEMNIC EUCHARYSTII” Bardzo dziękuję za to, że mogłam przeczytać tę książkę. Jest ona dla mnie świadectwem, świadectwem wiary Autora i świadectwem wiary osób, o których opowiada. Moja wiedza o eucharystii była tak mała jak ziarnko piasku (moja wiara z pewnością jest jeszcze mniejsza). Byłam jak uczniowie z Emaus. Wiele nauczyłam się o Eucharystii. Nic nie wiedziałam o Komunii duchowej – teraz staram się Ją przyjmować. Nie przystępowałam też do sakramentu z należytym skupieniem, zastanowieniem – teraz może nie czynię tego lepiej, ale na pewno inaczej, z większą świadomością (choć zawsze w chwili przyjmowania Komunii św. bardziej myślę o tym, by przyjąć ją jak najlepiej fizycznie, a nie duchowo - potem gromię się za to). I za każdym razem proszę, żeby moje przyjęcie Chrystusa, nie obrażało Go, żeby przyniosło mi pożytek a nie szkodę, bo Komunia św. jest dla mnie lekarstwem i siłą do życia i do radzenia sobie z codziennością, z moim grzechem i złem. Trzymam się Ręki Bożej, nie wypuszczam Jej ani na chwilę, bo wiem, że inaczej upadnę i wrócę tam, skąd przyszłam. Dlatego proszę, bo wiem, że nie jestem godna. Dzięki Autorowi również inaczej przeżywam msze święte – przez tę krótką chwilę rzeczywiście jestem w innym wymiarze, a świat na zewnątrz nie istnieje, wchodzę do Nieba (albo przynajmniej tak chcę myśleć). Książka ta unaoczniła z jednej strony wielką wiedzę Autora, a z drugiej Jego wielką pokorę. Wszystko, co mówił było poświadczone Biblią. Żadne słowo, żadne zdanie nie było gołosłowne. Ale też nie miało się uczucia obcowania z Wielką Mądrością (mimo że tak było), bowiem Autor jawił się jako człowiek niezwykle skromny, mający takie same wątpliwości jak Jego czytelnik. To tylko taki pobieżny zbiór myśli. Na pewno będę chciała wrócić do tej książki. Jest mądra i zwykła (w swej niezwykłości). Beata Nowakowska


5 gwiazdki Znakomita ksiazka.
Anna N oga
Bardzo dobra pouczajaca ksiazka.


5 gwiazdki Sredecznie polecam :-))
Iwona Rola
Piękna książka, pozwalająca odkryć coś niby oczywistego,a tak naprawdę niedostrzeganego - mianowicie to, że Bóg nieustannie na nas czeka i bardzo cieszy się gdy przyjmujemy Go pod postacią chleba do naszych serc.


5 gwiazdki Polecam
Cecylia
Polecam wszystkim poszukującym! Autor w prosty sposób przedstawia, wydawałoby się oczywiste momenty Mszy świętej, w zupełnie nowym świetle. Warto przeczytać-przemyśleć, a niedzielna Eucharystia nabierze z pewnością dużo głębszego znaczenia.


4 gwiazdki
Renata
to bardzo dobra książka, daje zrozumienie czym jest Eucharystia, jak jest to dla nas cenne, katolik wierzący w żywego Jezusa powinie ją przeczytać


5 gwiazdki jestem zadowolona
Jagoda
Jestem zadowolona z zakupu. Od pewnego czasu poszukiwałam czegoś co przybliżyłoby mi wartość eucharystii. Uważam , że każdy katolik powinien ją przeczytać,jeżeli chce prawdziwie przeżywać eucharystię


5 gwiazdki OBECNOŚĆ
Stanisław Kaźmierowski
Książka "7 tajemnic Eucharystii" ,to jedna z tych pozycji ,którą polecam wszystkim spragnionym większej przyjaźni z Chrystusem Eucharystycnym. Autor pisze prostym ,a jednocześnie pięknym językiem ,rozbudzając w czytelniku pragnienie SPOTKANIA. Ważnym walorem książki ,jest sięganie przez pisarza do Dzienniczka św.Faustyny! Gorąco polecam!!!


5 gwiazdki Nieduża a cenna
Karolina
Chociaż o Eucharystii czytałam już wcześniej i wiedziałam o wielu rzeczach opisanych w tej książce, to jednak dowiedziałam się czegoś więcej i generalnie przeczytanie tej książeczki pomaga mi jeszcze bardziej cenić Eucharystię. Moja ciocia po przeczytaniu sama stwierdziła, że rzeczywiście "każdy powinien ją przeczytać".


5 gwiazdki
Karyna Zub
Kasiążka warta polecenia


5 gwiazdki Moc Eucharystii
Witam-polecam ta ksiazke wszystkim szukajacym Boga,dodaje ona wiary w Najswietszy Sakrament - bardzo ciekawa ksiazka


5 gwiazdki 7 Tajemnic Eucharystii
Albert
Wspaniala ksiazka, kazdy powinien ja przeczytac!


5 gwiazdki POLECAM
Rafał
Polecam tą książke każdemu, najlepiej zakupic pare egzemplarzy więcej i zrobić komuś naprawde bardzo wartościowy prezent!!!


5 gwiazdki Koniecznie trzeba przeczytać!
Agnieszka Gołombniak
Bardzo głęboka i pomocna treść w prawdziwym przeżywaniu Eucharystii. Po przeczytaniu człowiek zupełnie inaczej , pełniej,z głębokim zrozumieniem uczestniczy we Mszy Św. Polecam tę niewielką książeczkę nie tylko tym, którzy regularnie uczestniczą w Eucharystii, ale również, a może szczególnie tym wątpiącym, tym, którzy zabłądzili gdzieś po drodze...


4 gwiazdki
Łukasz W
bardzo dobra ciekawa książka. porusza ważne tematy dotyczące tego najważniejszego sakramentu. Już na zwsze zmieniła moje podejście do Eucharystii i Najświętszego Sakramentu. Wiedziałem że to arcy ważny dar ale nie sądziłem że aż tak Jakby istniał spis obowiązkowy spis lektur dla każdego katolika ta książka z pewnością byłą by jedną z pierwszych


5 gwiazdki GODNA UWAGI!
Przemek Drożniak
Niesamowite przedstawienie wydawałoby się tak dobrze nam znanych elementów Eucharystii. Dzięki lekturze Siedmiu Tajemnic Eucharystii, można jak sądzę jeszcze pełniej, głębiej przeżywać Liturgię.


5 gwiazdki Krótka refleksja po lekturze książki
Jerzy Kędra
Jeśli Aniołowie nie mogą do końca zgłębić tajemnicy Eucharystii, to nie oznacza, że człowiek nie powinien Jej zgłębiać. W tym procesie, chyba bardziej niż spekulacje teologów, pomocne są doświadczenia prawdziwych mistyków oraz przemyślenia ludzi mądrych i wrażliwych jak Vinny Flynn. Jego książkę polecam Każdemu.


5 gwiazdki Wspaniała książka
Tomasz
Polecam każdemu, kto chce pogłębić swoją wiedzę o Eucharystii.


5 gwiazdki
Bogdan Turyk
Książka znakomita,do przeczytania przez każdego katolika Obowiązkowo!


5 gwiazdki Uwaga - Bardzo ważne!!!
Joanna P
Książka w najmniejszym stopniu nie przereklamowana. Raczej za mało jeszcze reklamowana. Dla każdego kto jest znudzony mszą, dla każdego kto myśli o zrezygnowaniu z eucharystii, dla każdego kto chce choć troszką lub bardzo głęboko ją zrozumieć.


5 gwiazdki Bardzo dobra książka
Paweł Żuraw
Ciekawa książka, która ułatwia zrozumieć głębię Eucharystii. Ciekawa dla wtajemniczonych, bo wątpię, aby przysłowiowy Kowalski zachwycał sią nad tą tematyką. Dla mnie książka wyjątkowa, bardzo dobrze napisana


5 gwiazdki polecam
x. Rafał Główczyk
Książka świetnie, przystępnie napisana. A co najważniejsze książka, która pozwala otworzyć sie na bogactwo Eucharystii. Polecam ją tym wszystkim, dla których Eucharystia jest najważniejszym wydarzeniem dnia


5 gwiazdki
Adam Pietrzak
Zawsze jestem zadowolony z ksiązek i obsługi księgarni


5 gwiazdki
Wołoszczuk
Jest to książka godna ciągłej medytacji, rozważań, stale należy do niej wracać,wspaniale napisana - prostym trafiającym do serca językiem. Należy ją reklamować, bo jesteśmy katolikami, a często nie wiele rozumiemy jaka jest moc Eucharystii.


5 gwiazdki Dobra książka
teresa Ciepielowska
Jest to niezwykle dobra książka dla każdego, kto chce głębiej zrozumieć Eucharystię. Napisana w sposób przystępny, wyjaśnia wszystkie momenty tego niezwykłego sakramentu. Pomaga lepiej przeżywać i doskonalej uczestniczyć w tym misterium. Polecam , każdemu tę książkę, daje siłę i moc. Dziękuję księgarni , że otrzymała ją tak szybko. teresa


5 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
Sylwia Saracen
Piękna pozycja, pogłębia spojrzenie na Eucharystię


4 gwiazdki 7 tajemnic Eucharystii
Waldemar
Książka jest napisana prostym i zrozumiałym językiem. Proponuję ją wszystkim osobom którzy pragną pogłębić swą wiarę żyć wprawdzie i miłości


5 gwiazdki Moja opinia
Tomasz
Książka ta może zająć jedno z czołowych miejsc w bibliotece osoby należącej do Kościoła Katolickiego.


4 gwiazdki
Sylwia Zowczak
Mimo że jestem osobą wierzącą i praktykującą, nie zdawałam sobie sprawy z tego, jak wielkim skarbem jest dla nas Eucharystia. Książka "7 tajemnic Eucharystii" pozwoliła mi otworzyć się na tę Tajemnicę, jest początkiem drogi do jej zgłębiania. Przeczytałam w jeden wieczór, choć pewien niedosyt pozostał... Gorąco polecam.


5 gwiazdki Rewelacyjna
maksymilian kamza
Książka wciąga, tak bardzo, że przeczytałem ją w jeden wieczór. Choć z pewnymi treściami na temat eucharystii już się spotkałem, to jednak fragmenty z "Dzienniczka" św. Faustyna i inne wypowiedzi teologów, czy świętych jak proboszcza z Ars, wrzucają nowe światło na Eucharystię. Każdemu, kto chciałby odnowić swoje przeżywanie tego sakramentu polecam zainwestowanie w swoją wiarę, przez lekturę tej książki. Bardzo, bardzo polecam. Poza tym do tej książki trzeba powracać, a czytając nie bać się na marginesie dopisywać swoje przemyślenia, lub podkreślić to co szczególnie dotknęło serca.


5 gwiazdki Odniesienie do życia
ks. Wojtek
Poprzez proste słowa, podparte konkretnymi przykładami z życia, Autor przybliża Tajemnicę Eucharystii, wzbogacając spojrzenie na ten Sakrament o Orędzie Bożego Miłosierdzia. Nie brakuje konkretnych odniesień do dokumentów Kościoła, które pozwalają rozwiewać wątpliwości czy naleciałości, jakie mogą obrastać nasze doświadczenie Eucharystii i w Niej uczestnictwo. Polecam tę książkę wszystkim, którzy pragną pogłębić osobiste spotkanie z Chrystusem we Mszy św. - a przez to o wiele obficiej czerpać z darów, jakie niezmiennie złączone są z każdą ofiarą Mszy Świętej.


5 gwiazdki Dobra książka
Jolanta Wilk
Książka ta wiele mi wyjaśniła, sprawiła, że na wiele spraw związanych z Eucharystią spojrzałam inaczej. Przypomniała mi również o rzeczach znanych, ale trochę zapomnianych. Polecam: młodym- żeby pewne rzeczy poznali, starszym- żeby sobie przypomnieli.


5 gwiazdki koniecznie przeczytaj
Leszek Dziwosz
Napisana prostym, przystępnym jezykiem książka o Eucharystii, która dla nas wszystkich jest wielką i do końca niepojetą tajemnicą. Nad tą tajemnicą powinniśmy sie często pochylać i starć sie zrozumieć bo przecież jest ona źródłem i bogactwem naszego chrześcijańskiego życia. Książka "7 tajemnic Eucharystii" wychodzi temu naprzeciw.


5 gwiazdki Polecam
Mirosława Żmuda
W przejrzysty sposób pokazuje głębię i wielkość Eucharystii. Dobrze się czyta, jest nie za gruba (dla mnie to walor)ale nie wystarczy ją raz przeczytać. To książka którą można brać ze sobą wszędzie.


4 gwiazdki dobra książka
dobra książka każdy katolik powinien ją przeczytać jeśli chce odkrywać tajemnice Eucharystii. warta polecenia!!!


5 gwiazdki Polecam :-)
Grażyna Józefowicz
Prosta, zrozumiała a zarazem głęboka. Polecam tym, dla których Eucharystia jest ważna jak i tym, którzy są poszukujący...


5 gwiazdki Rewelacja!
Wioletta Stachelek
Książka w jasny, przystępny sposób opisuje i wyjaśnia "tajemnice Eucharystii"! Autor przedstawia zagadnienia, które być może nawet nie przyszłyby nam do głowy, a które są arcyważne! Szczerze polecam tą pozycję, jak również samą księgarnię tolle.pl, cały proces zamówienia & realizacji przebiega bardzo sprawnie i profesjonalnie!


5 gwiazdki Wspaniała
Ewa Piotrów
Zamówiłam dwie sztuki, jedną podarowałam Mamie , która przeczytla tę ksiązke 2 razy dla lepszego zrozumienia. Poleca i pożycza swoim koleżankom. Warto!


5 gwiazdki Książka bardzo dobra
Maria Malinowska
Polecam tę książkę każdemu kto pragnie głębiej duchowo przyeżyć Eucharytię. Pomaga zrozumieć cała istotę Eucharystji i cel przyjmowania Komunii św. jako zjednoczenie z Jezusem.


4 gwiazdki Dobra księga
Łukasz Owsiak
Polecam, trochę może "luzacka", ale też dużo uczy, otwiera oczy na nowe spojrzenie na msze św., na Ducha św., na Świętych. Ważne są te fragmenty, których nie byłem świadom jako katolik, czyli przyjmowanie trójcy św. pod postacią komunii św. Dobra i wyjątkowa książka, choć specyficzna. Pozdrawiam


5 gwiazdki bardzo dobra książka
WPLenart
Książka jest odpowiedzią na wyzwania naszych czasów. Tematyka Eucharystii bywa zupełnie niezrozumiała. Ta książka może pomóc odkryć wartość Mszy św. współczesnemu człowiekowi


5 gwiazdki Misterium
s. Jolanta
Książka ta odkryła przede mną na nowo bogactwo Eucharystii, pozwoliła głębiej zanurzyć się w żywej obecności Pana Jezusa i serdeczniej przeżywać relację z moim Panem i Oblubieńcem. Bardziej niż dotąd odkryłam w Eucharystii komunię Trójcy Świętej i każdego dnia, gdy uczestniczę we Mszy św. osobiście próbuję jednoczyć się z każdą Osobą Boską - przez Jezusa Chrystusa. Czytałam tę książkę już dwa razy i nadal jest dla mnie źródłem nowych doświadczeń. Dziękuję.

Zobacz też:

Inne książki z kategorii:Zobacz, co sądzą osoby, które dokonały u nas zakupów:

Oczywiście, jestem bardzo zadowolona. Na pewno zostanę już Państwa klientką.

Dziękuję za zainteresowanie i serdecznie pozdrawiam,
Iwona Flis


Tak przesyłka dotarła. Książki są w idealnym stanie do tego jeszcze przydatna bardzo zakładka. Również księgarnia bardzo dobrze sie prezentuje. Są ciekawe książki i pragnę podziękować panu ze podjął pan inicjatywę założenia księgarni która się wyróżnia w pozytywnym oczywiście tego słowa znaczeniu od innych.

życzę samych sukcesów,
Tomasz Patla

 
Zakupy:
O nas:
Platnosci.pl